Здавалося, що ковані вироби залишилися далеко в минулому. Але мода, поведінку якої досить складно передбачити, знову змогла повернути до життя це дивовижне мистецтво.

Художня ковка знову міцно увійшла в дизайнерські інтер'єри. Вона дуже вдало гармонує практично з усіма популярними на сьогоднішній день стилями. Класика, модерн, кантрі перетворюються, коли при їх створенні використовуються вишукані елементи художнього кування. Альтанки, навіси, ворота, огорожа та садові меблі в заміських будинках можуть перетворювати скромні присадибні ділянки в унікальні.

Кожен майстер художнього кування намагається створити власні неповторні твори, які повинні підкреслити його почерк, художню родзинку. Ковані вироби перетворюють присадибні ділянки і заміські будинки, роблять їх схожими на середньовічні замки.

Ковані решітки на вікна ручної роботи знову стали популярні серед власників, як приватних будинків, так і міських квартир. Одночасно вони виконують дві функції: захисну і декоративну. Захист квартир від злодіїв - необхідність, викликана реаліями злободенного життя. Але завдяки кованим виробам, звичайну тюремну решітку можна перетворити на витвір мистецтва, який буде прикрашати фасад будинку і гармонійно вливатися в його архітектуру, а легкий малюнок ґрат не обтяжить сприйняття пейзажу, глядячи у вікно.

Незручності, пов'язані з чищенням і доглядом за вікнами і самими гратами, вирішуються за допомогою спеціальних розсувних і знімних систем. Вони не займають додаткового місця в віконному отворі і дають можливість не тільки безперешкодно очищати вікна від пилу і бруду, а й демонтувати старе вікно без зняття грат.

Окремо слід сказати про ковані меблі. Ліжка, столи, стільці, етажерки, рами для дзеркал, виконані методом художнього кування стануть гідним оформленням внутрішнього інтер'єру будинку або квартири. Такі меблі стануть оригінальним штрихом, який підкреслить вашу індивідуальність. Ще один плюс - ковані меблі відрізняються міцністю і тривалим терміном експлуатації. До речі, дизайнерські барні стільці будуть прекрасно виглядати не тільки в барі, а й у будинку. Вони внесуть нову нотку в стиль Вашого інтер’єру.

Створюючи інтер'єр вашого маєтку з кованими виробами, ви підтвердите свій статус неординарної людини, який може цінувати все прекрасне, вміло компонувати меблі та аксесуари в одній площині різного призначення, стилю і кольору.