Багато хто здивується, що звичайні номерні знаки на автомобілях, які ми споглядаємо щодня вранці, виходячи на роботу, можуть розповісти про безліч цікавих, невідомих або звабливих фактів. Проте, навіть самі тривіальні і звичайні автономери здатні поділитися повчальними і цікавими історіями. У будь-якому українському населеному пункті сьогодні, в Івано-Франківську в тому числі, кожен автолюбитель знає, що якщо виникне необхідність замість втрачених виготовити дублікати автономерів, замовити автомобільні сувенірні номери або просто старі автономери реставрувати, то потрібно звернутися за допомогою до фахівців за посиланням http://znaki.net.ua.

Як вам, наприклад, такий факт? До цих пір ніким не перекритий рекорд уродженця Абу-Дабі, який, до речі, офіційно зареєстрований Книгою Рекордів Гінесса. Цей арабський бізнесмен відомий тим, що не побоявся придбати на аукціоні номерні знаки вартістю в 14 мільйонів американських грошей. За ці гроші власникові нових номерів дістався реєстраційний знак, на якому зображений лише один символ - цифра «1». У верхньому кутку розташовано зображення реєстраційного коду під номером «5». Що стосується реальної унікальності цього автономеру, то полягає вона в тому, що номер не потребує заміни або оновлення.

Навіть при зміні автотранспортного засобу, оскільки наявність такого знака передбачає перехід його у вічне володіння господаря. Крім того статут цього унікального автомобільного номера передбачає можливість передачі його у спадок, продаж або просте оформлення дарчої. Проте, варто зауважити, що кошти, заплачені арабським бізнесменом за унікальні автономери, передбачено витратити на будівництво сучасної клініки. Таким чином, дану покупку можна розглядати як акт благодійності багатого араба.