При виборі зимового взуття для дітей перед батьками постає безліч питань - розповіли продавці-консультанти інтернет-магазину demar.kiev.ua. Що краще? Що тепліше шкіра на овчині, термоботінкі, валянки або uggi? Багато читають відгуки про зимове взуття, обговорюють ту чи іншу модель і сам діляться власним досвідом. Благо зараз з'явилося багато різних форумів, де можна дізнатися, як практиці показує себе продукція різних виробників.

Високі ціни на дитяче взуття в цьому році змушують батьків звертати увагу на більш дешеві, але в той же час якісні зимові чоботи і черевики. Добрі відгуки завжди були про взуття польського виробника Demar. Вже більше 30 років компанія випускає продукцію для рибалок і мисливців, спеціалізоване взуття для робітників, для відпочинку і велику серію KIDS Demar для дітей і підлітків. Особливо поширені в нашій країні зимові чобітки Демар на овечої вовни і гумове взуття.

Компанія-виробник здатна випускати до двох з половиною мільйонів пар взуття на рік. Для порівняння найбільший російський виробник «Котофей» випускає близько трьох мільйонів пар взуття за цей же період. Важливим фактором є впровадження сучасних технологій і використання якісних матеріалів. У гумових чобітках компанія використовує полівінілхлорид, який відмінно захищає від вологи і володіє хорошими гнучкими властивостями.

Для сльотавій і холодної погоди польський виробник випустив модель Mammut з матеріалу EVA. На сьогоднішній день спінений етиленвінілацетат, так по науковому називається матеріал ЕВА, активно застосовується для виготовлення взуття для дітей і дорослих. При виробництві чоботи Mammut відливаються цілої оболонкою. Відповідно не мають швів і взуття не буде промокати, як це відбувається з черевиками і чобітьми на підошві з традиційним клейовим методом кріплення підошви. Також матеріал ЕВА дуже легкий і пружний.

Для зимових чобіт використовується натуральна 100% овеча шерсть. Такий утеплювач добре гріє ноги і в холодну морозну погоду. Хітом продажів вже багато років у компанії є дитячі дутики Snow Mar і сніговики Snowmen. Особливість цих моделей в тому, що вони відмінно підходять на повну ніжку і ніжку з підйомом. До речі, у багатьох виробників дитячого взуття це велика проблема.

Ну і головною перевагою зимового взуття Demar залишається доступна, можна навіть сказати низька ціна на всю продукцію торгової марки з Польщі. Купити Демар зараз не складає великих труднощів, багато інтернет-магазини можуть доставити зимові чобітки для дітей в будь-яку точку нашої країни.