Кредит – досить зручна послуга. Мало хто може собі зараз дозволити робити великі покупки єдиним платежем. Накопичувати ж на них виходить не у всіх. Таким чином, придбати потрібну річ, а потім поступово повертати борг – представляється найкращим рішенням у такій ситуації.

Більшість клієнтів не бентежать відсотки по кредиту – за будь-яку послугу потрібно платити. А ось швидкість оформлення позики вважається справжньою проблемою. Українські банки, в більшості своїй, вимагають зібрати чимало документів для підтвердження своєї платоспроможності. До того ж на розгляд запиту теж йде якийсь час.

Якщо ви не можете довго чекати, має сенс взяти кредит в банку «Ідея Банк». Він дозволяє оформляти їх онлайн на сайті www.ideabank.ua. Це досить зручне рішення. Як правило, кредити онлайн оформляються за кілька хвилин. Готуватися до цієї процедури не потрібно. Якщо сума, яка вам потрібна, не перевищує 40 тисяч гривень (а більшість українців цілком укладаються в цей ліміт), то довідку про доходи отримувати не потрібно. Досить буде заповнити в анкеті на сайті дані свого паспорта і залишити ІПН. Інформація по клієнту швидко перевіряється, вивчається його кредитна історія. Після цього його повідомляють про рішення банку.

«Ідея Банк» видає кредити на різні цілі. Ви цілком можете взяти позику на автомобіль. Суми, які надає банк, досить високі (від 20 до 300 тисяч грн. В залежності від програми). Цим він відрізняється від приватних фінансових компаній. Вони теж спрощують процедуру видачі позик, однак не ризикують і видають невеликі гроші на короткий термін. На повернення кредиту МФО дають зазвичай до місяця. А ось «Ідея Банк» готовий надати термін від 6 до 60 місяців з можливістю дострокового погашення.

Нарахування відсотків за користування кредитом в банку прозоре. Уже на етапі online-оформлення запиту ви будете знати точну суму до виплат. Зверніть увагу, що в банку діє така послуга як «Кредитні канікули», коли платіж можна перенести на наступний місяць.

Ще одна зручна послуга «Ідея Банк» - перекредитування. Якщо у вас вже оформлено кілька позик в інших установах, можна перевести їх в один. Умови погашення в «Ідея Банк» будуть більш вигідними. До того ж ви не заплутаєтеся і зможете платити за рахунками вчасно.

Кошти переказуються на банківську карту клієнта. Для того щоб отримати готівку без комісії, можна під'їхати у відділення банку. Вкажіть заздалегідь, що вам потрібно позику готівкою.