Багато просто обожнюють мед - адже ці ласощі, яке є ще й корисним. Якщо постаратися і купити справжній мед, то можна урізноманітнити свій раціон і при цьому добре оздоровитися.

Варто зауважити, що в залежності від часу доби, мед може надавати різний вплив на організм. Наприклад, Увечері бджолиний еліксир надає заспокійливу дію на шлунковий тракт. Найкраще їсти його окремо від інших продуктів, запиваючи теплим, але не гарячим чаєм. Безпосередньо перед сном можна їсти натуральну солодкість (можна жувати стільники), коли болить горло або є хрипи, а також якщо турбують маленький виразки на слизовій оболонці рота. Краще дотримуватися помірності і не їсти більше декількох чайних ложок, виключно з профілактичною метою. Дотримуючись наші поради, ви зрозумієте, як потрібно їсти медове ласощі в різний час доби.

 

Вранці солодкість сприяє правильному переварюванню сніданку, особливо якщо вжити його за пару годин до їжі. Плюс до всього – регулює кислотність. Якщо розмішати його в прохолодній воді, кислотність знизиться, а якщо в теплій - підвищиться. В оздоровчих цілях його їдять потроху, щоб не перебивати апетит або їдять стільники - по маленькому шматочку, довго жуючи.