Що робити, якщо потрібно терміново відремонтувати чи замінити техніку, заплатити за лікування або навчання, виплатити штраф, а до заробітної плати ще далеко? Не у всіх є можливість відкладати гроші на випадок форс-мажорів. Проблема в тому, що певну суму в таких ситуаціях важливо знайти швидко. Кредит у банку в такому випадку вас навряд чи виручить. Все-таки чекати схвалення кандидатури позичальникам доводиться довго. Та й умови видачі кредитів у цих установ строгі. Саме тому багато українців воліють взяти кредит готівкою в приватній фінансовій організації. МФО в нашій країні досить багато. Причому більшість не встановлює суворі вимоги до позичальників і з готовністю видає кредити. Важливо знайти компанію, яка стоїть довіри.

Однією з лідируючих на українському ринку приватних фінансових організацій є «Глобал Кредит». У неї один з найбільш демократичних вікових цензів. Отримати кредит можна з 18 років. Причому видають позики людям до 71 року. Зверніть увагу, що людина не повинна працювати офіційно, щоб отримати кредит. Компанія розуміє, що підприємці в нашій країні частіше пропонують позаштатний заробіток. Тому пред'являти довідку з роботи необов'язково. Досить просто мати стабільний дохід. Що стосується документів, при відправці запиту будуть потрібні дані паспорта та ІПН.

Перевага «Глобал Кредит» - швидкість роботи. Розглянуть вашу заявку за 10 хвилин. Причому при повторних зверненнях час скорочується вдвічі.

Зверніть увагу, що на повернення кредиту дається до двох тижнів. Більш точний час ви можете визначити самостійно при оформленні. Пам'ятайте, що в разі форс-мажору договір можна продовжити. Обов'язково зверніться до менеджера для вирішення проблеми. В такому випадку вам вдасться уникнути санкцій.