• Головна
  • Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО)
15:42, 21 березня 2012 р.

Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО)

В рамках проведення раптової перевірки Генеральним Штабом Збройних Сил України бригад тактичної, та транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокуються в різних регіонах України, на військовий аеродром 114-ї бригади тактичної авіації було здійснено переліт особового складу та літаків СУ-25 299-ї бригади тактичної авіації з аеродрому в Кульбакіно Миколаївської області.

В свою чергу особовий склад 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної вилетів до військового аеродрому в Миргороді.

Загалом, під час  перевірки з 9-ти  авіаційних частин, здійснили перебазування з основних на оперативні аеродроми, з подальшим відпрацюванням визначених завдань близько 25 літаків винищувальної, бомбардувальної, штурмової та транспортної авіації, дислокованих на Полтавщині, Івано-Франківщині, Миколаївщині, Хмельниччині, та Вінниччині.

"Переліт до Івано-Франківська пройшов спокійно, - зазначив старший штурман підполковник Олександр Дяків. – Єдина особливість що під час нашого перельоту йшло масове перебазування авіації. Вся техніка спрацювала штатно, ніяких відмов чи надзвичайних подій не було. Аеродром в Івано-Франківську для мене знайомий, адже я тут вже сідав в минулому році, коли група наших авіаторів здійснювала переліт на авіа шоу до Польщі. Однією з цілей поставлених перед нами є перевірка здатності військових аеродромів забезпечувати безпеку польотів. Івано-Франківськ з цим завданням справився. Системи зв’язку, навігації, посадки працюють відмінно. Нарікань на роботу прикарпатців з боку льотного складу нашого об’єднання немає".

Потрібно зазначити, що на озброєнні 299-ї бригади тактичної авіації знаходяться модернізовані в Україні штурмовики СУ-25 М-1. це унікальні машини, які здатні працювати з супутниковими системами навігації. Крім того ці літаки, на відміну від своїх попередників, здатні уражати цілі без візуального контакту.

Окремим питанням перевірки було здійснення заходів з забезпечення безпеки чемпіонату Євро-2012. військові авіатори здійснювали перехоплення повітряних цілей в різних умовах, на різних висотах, та під час проведення так званої радіо - електронної боротьби. За попередніми даними всі екіпажі продемонстрували високий клас.

Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО), фото-1
Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО), фото-2
Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО), фото-3
Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО), фото-4
Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО), фото-5
Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО), фото-6
Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО), фото-7
Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО), фото-8
Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО), фото-9
Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО), фото-10
Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО), фото-11
Прикарпатські авіатори підтвердили свій високий клас (ФОТО), фото-12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...