Івано-Франківську презентують український фільм "Жива", заснований на реальних подіях (ФОТО)

28 листопада у театрі кіно "Люм'єр" відбудеться презентація художнього фільму Тараса Химича «ЖИВА», який заснований на реальних подіях. Стрічка розкриває невідомі сторінки з життя української зв'язкової УПА Анни Попович. Жодної політики та пропаганди, лише долі людей в обставинах та подіях, які нам відомі.

Фільм «Жива» — це історія без пафосу, але про важливі для кожного речі. Акценти — на людині та її виборі, вчинках, почуттях та емоціях.

Також унікальність фільму й у його народності, адже у зйомках взяли участь, як одні з кращих акторів Західної України, заслужені артисти: Ольга Комановська, директор Івано-Франківського облмуздрамтеатру ім. І.Франка Ростислав Держипільський, Юрій Хвостенко, Альбіна Сотникова, Ярослав Кіргач, Олександра Люта та інні, так і учасники АТО.

Збір гостей у холлі театру кіно "Люм'єр" о 17.00 годині, початок показу стрічки — 18.00 година.

1 (1)
1 (1)
2 (1)
2 (1)

СИНОПСИС

1949 рік.  У важкодоступних районах Карпат загін МГБ веде полювання на останніх вцілілих повстанців.  Молода дівчина Анна, рятуючись від переслідувань, потрапляє в табір повстанців. Там вона зустрічає друга дитинства Ніко.  Несподівана облава змушує повстанців розділитись на малі відділи і тікати. Ніко забирає Анну у відділ командира Довбуша.

Група солдатів МГБ на чолі з майором X та лейтенантом Аліфановим переслідує повстанців.  Аліфанов здогадується, що серед переслідуваних є та сама Анна, яку він декілька років тому допитував. Думка про неї не дає йому спокою. Неочіковано для втікачів Анна стає їм у пригоді.  Під час перепочинку їй сниться сон-попередження, що рятує повстанців від загибелі. Анна бачить пророчі сни і видіння з дитинства. Малою вона впала в криницю і вижила. Люди вже тоді говорити, що то якийсь знак зверху. Починається зима і повстанці разом з Анною будують криївку і переховуються там до весни.  Весною між Анною і командиром Довбушем спалахує кохання. Ніко ревнує і починає ненавидіти командира. У цей час хтось видає місцезнаходження повстанців. Бункер оточено. Анна прикриває Довбуша від кулі і тратить руку. Довбуш, рятуючи архів, змушений тікати. Анна, щоб не потрапити в руки ворога пробує стрілятись та підірватись на гранаті і дивним чином залишається неушкодженою.  МГБісти захоплюють Анну живою, і кладуть у лікарню, де її рятують життя, щоб допитати. Там вона зустрічається зі своїм давнім ворогом лейтенантом Аліфановим.  З того моменту Анна думає лише про смерть. Проте її викрадають повстанці. За впливом якоїсь вищої сили їй суджено було вижити і пройти ще не одне випробування долі...

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська Жива фільм кінострічка реальніподії презентація люм'єр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі