• Головна
  • Активіст з Івано-Франківська увійшов до складу громадської ради при НАЗК
17:38, 24 лютого 2017 р.

Активіст з Івано-Франківська увійшов до складу громадської ради при НАЗК

Сьогодні, 24 лютого, у Києві провели конкурсний відбір членів громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції. До її складу увійшли представники з усієї України. Івано-Франківщину представлятиме Віталій Світлик.

До участі в установчих зборах допускалися громадські об’єднання, які є юридичними особами, зареєстровані в установленому порядку та провадять діяльність за напрямом запобігання корупції не менш як два роки.

Зазначимо, що цей конкурс проводили шляхом рейтингового голосування делегатами громадських об’єднань. За його результатами Віталій Світлик зайняв 2 місце із 15.

Громадський активіст є координатором громадського руху «ЧЕСНО» в Івано-Франківській області та директором ГО «Центр політичних студій».

В коментарі журналісту сайту 0342.ua Віталій Світлик зазначив: «Ми бачимо, що зміни в країні відбуваються, і до того ж в позитивному руслі. Коли багато хто говорив, що Е-декларування не запуститься, і не є ефективним, проте ми побачили, що першу стадію звітування і подачі декларацій ми пройшли і, в принципі, депутати показали свої статки і що в них відбувається — чого досі вони не  робили».

За словами Віталія Світлика, друга хвиля декларування має завершитися до 1 квітня. До цього часу мають подати декларації депутати усіх рівнів — міські, сільські, районні, обласні. Тому з квітня активісти громадського руху «Чесно» будуть  робити моніторинг їх декларацій.

Окрім цього, активісти продовжують слідкувати за декларуванням місцевих суддів. «Ми вже зібрали деяку інформацію про них і будемо перевіряти відповідність їхніх задекларованих доходів з їхнім стилем життям і через сайти переглядати, чи вказали вони там правдиву інформацію», — зазначив член Громадської ради при НАЗК Віталій Світлик.

Активіст підсумував, що оскільки представляє Івано-Франківщину, буде простіше напряму подавати важливі заяви у вищі органи гілок влади.

До теми: Полювання за головами. Франківські активісти стали на захист свого колеги

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківськ #ВіталійСвітлик #рухЧесно #членгромадськоїрадиприНАЗК
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...