![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
09:09, 16 липня 2017 р.
Кубок турніру "Крила Дружби" виграли коломияни. ФОТО
Напередодні на франківському стадіоні "Рух" зіграли залючний матч міжнародного футбольного турніру "Крила Дружби". З рахунком 5:3 івано-франківці перемогли збірну США. Заголом в турнірі перемогли коломияни: вони не програли жодного з трьох матчів.
Нагадаємо, з 12 липня на Прикарпатті відбувався міжнародний турнір з футболу "Крила Дружби". В змаганнях взяли участь команди "Тепловик- ДЮСШ3" (Івано-Франківськ), "Калуш", "Карпати" (Коломия) та "CYM" (США).
Координатор СУМ США Михайло Томашевський розповів, що ідея відвезти хлопців на Україну виникла минулоріч. Каже, хотів, аби вони побачили свою спадщину, познайомилися з культурою своїх предків та зіграли з однолітками у футбол.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...