![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
10:04, 16 липня 2017 р.
Звинуватив в крадіжці школярок, бо забув куди поклав телефон
57-річний чоловік звинуватив двох школярок у крадіжці мобільного телефону кілька днів тому. Тоді він заявив правоохоронцям, що попросив дівчат розблокувати екран, а вони схопили гаджет і втекли.
Тим часом слідчі знайшли телефон у чоловіка в кімнаті. Виявилось, що він випив і забув, куда його поклав. Про це "Галці" розповіли батько однієї з учениць і бабуся іншої.
Чоловік дійсно зустрів дівчат на вулиці і попросив розблокувати екран. Дівчата глянули на пристрій і побачили, що потрібно ввести PUK-код. Власник мобільного пішов до дому і з балкону покликав до себе дівчат – мовляв, хай введуть цей код. У квартирі у чоловіка впав і розбився телефон, він почав лаятися, і школярки втекли геть. А вже через кілька годин до їхніх домівок навідалися правоохоронці.
Рідні дівчаток кажуть, що заявник навіть не вибачився. Тож батько Михайло написав заяву про наклеп на дитину. А поліція склала на чоловіка протокол за фальшивий виклик.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...