• Головна
  • Франківські студенти стали призерами Міжнародного турніру з вільної боротьби. ФОТО
11:45, 27 липня 2017 р.

Петро та Іван Білейчуки - студенти Прикарпатського націоанльного університету ім. В. Стефаника - стали призерами Міжнародного турніру з вільної боротьби. В індивідуальному заліку в категорії 61 кг Петро Білейчук здобув срібло, а Іван Білейчук став бронзовим призером.

Франківські студенти стали призерами Міжнародного турніру з вільної боротьби. ФОТО, фото-1

Міжнародний турнір Корніану і Сімона відбувся 22-23 липня в Бухаресті, повідомляє прес-центр ОДА.  Українська збірна на зих змаганнях завоювала перше загальнокомандне місце. В нашій скарбничці - десять медалей.