Протестна акція з блокади. Робіть дорогу, бо це тільки початок! ФОТО

Днями на дорозі, яка сполучає Калущину та Рожнятівщину організували "блокаду". Дорогу, яка вже дуже довго потребує капітального ремонту, перекрили зрізаними деревами, а дорожникам залишили попередження.

Протест мешканці околиць розпочали минулого тижня. Дорога через Зелений Яр, яка з'єднує Калуський та Рожнятівський райони, давно потребує ремонту. Тому, люди, очевидно, вирішили, що пора брати справу в свої руки, пише видання "Вікна".

Отож, на дорозі між селами Зелений Яр Калуського району та Камінь Рожнятівського району у двох місцях з'явилися імпровізовані блокади  сформовані зі зрізаних дерев та щити із попередженнями:

Щоправда, водії дорогу швидко розблокували. І на рух транспорту акція фактично не вплинула. Проте інформаційне нагадування досі залишається.

Нагадаємо, автошлях Т 0901 "Калуш — Осмолода" має загальну протяжність 54 кілометри. Частину дороги посилено ремонтувалидо річниці з дня народження митрополита УГКЦА ндреяШептицького.

У червні цього року перекривали дорогу на території села Ясень Рожнятівського району. Тоді понад 70 жителів не пропускали машини та автобуси, вимагаючи приїзду керівництва Рожнятівського району та керівництва ДП «Осмолодський лісгосп», щоб вирішувати питання безпеки громадян села при русі автотранспорту.Основана вимога протестувальників – обмеження руху лісовозів, ремонт дорожнього покриття, а в перспективі – будівництво об’їзного шляху повз село Ясень.

Читайте також:  Вирубка "по-європейськи". Франківські лісництва перейдуть від суцільних видів рубки на вибіркові

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )