Школи і садочки ремонтують: півтори сотні вікон, харчоблоки та спортзали

На завершальну стадію виходять ремонтні роботи у навчальних закладах Івано-Франківська. Робили і капітальні, і поточні ремонти: брукування території, заміна вікон, ремонти приміщень та сходових кліток, заміна елекромереж та водопроводів, ремонти покрівлі.

За літній період уже замінено 148 вікон у 9 закладах освіти. Окрім того, такі ж роботи ведуться ще у двох закладах. У 4 закладах (ЗСШ №3, НВК «Школа-гімназія №3», ДНЗ №3, ДНЗ №29 капітально відремонтують відремонтують санвузли, ще у двох (СШ №5 та ДНЗ №11) – харчоблоки, інформує прес-служба виконкому Івано-Франківської міської ради.

Завершено роботи з будівництва спортивного майданчика в Українській гімназії №1. Також виготовлено проект для майданчика у 15 школі, ще два – для ДНЗ №35 та ДЮСШ №3 – у процесі розробки. Ремонтуються і спортивні зали – ведуться роботи у ЗШ №24 та 28, підготовчі роботи ведуться у ЗШ№11.

У№ ДНЗ №19 відремонтовано підлоги, у ЗШ№ 21 – завершено ремонт тиру. У НВК «Школа-гімназія №3» вдалося замінити вхідні двері та ін.

«Забезпечення якісних та комфортних умов для дітей – наша мета. Адже після літнього відпочинку дошкільнята та школярі повинні повернутися у світлі та оновлені класи. Це те, що ми маємо робити для наших дітей», - зазначив міський голова.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )