07:29, 4 вересня 2017 р.
Як зміцнити імунітет восени
Осінь - не лише романтична пора прогулянок пожовклими алеями, але й час, коли необхідно подбати про стан свого імуніетеу, який після літа буде неготовим до осінннього стресу. Восени, в більшості людей, імунітет різко падає, а стан здоров'я погіршується, що призводить до великої кількості захворювань. Як пережити осінь без застуд, бронхітів та ангін? Займіться зміцненням захисних сил організму. Сильний імунітет буде найнадійнішим захисником від вірусів і бактерій.
Результат пошуку зображень за запитом "як зміцнити імунітет восени"
Повноцінно спіть та вмивайтеся холодною водою
1. Правильне харчування
<p style="text-align: justify;">Важливо повноцінно харчуватися. Фото: FeelGood.ua</p>
Восени слід відмовитися від виснажливих дієт та точно забути про голодування. Збалансований раціон, багатий всіма необхідними для організму вітамінами, мінералами та мікроелементами, – головна умова здоров'я.
2. Дисципліна
Результат пошуку зображень за запитом "тайм менеджмент"
Ми живемо в постійному русі, проте слід навчитися організовувати свій день так, щоб уникати зайвого стресу й перевтоми. Встигати все, не підриваючи здоров'я, допоможуть правила тайм-менеджменту. Візьміть їх на озброєння.
3. Відпочивайте і висипайтесь
Результат пошуку зображень за запитом "висипайтеся"
Повноцінний сон має величезне значення для імунітету. Пам'ятайте, що найціннішими для відновлення організму вважаються години з десятої вечора до другої ночі.
4. Займайтеся спортом
Результат пошуку зображень за запитом "займайтеся спортом"
Фізичне навантаження – чудова профілактика застуди та ангіни. Якщо немає можливості записатися на спортивну секцію або в фітнес-клуб, просто робіть ранкову або вечірню зарядку. Нехай це будуть найпростіші вправи. Головне, щоб вони були регулярними.
5. Гуляйте на свіжому повітрі
Результат пошуку зображень за запитом "займайтеся спортом"
Прогулянка в парку з сім'єю, подругою, коханою людиною або наодинці зі своїми думками – прекрасний спосіб відпочити та набратися сил. Ідеально, якщо у Вас є можливість займатися спортом на природі. Так організм отримує вдвічі більше кисню.
6. Загартовуйтеся
Результат пошуку зображень за запитом "загартовування"
Методів загартовування існує багато. Найбільш легкими та доступними є: вмивання холодною водою, контрастні обливання поперемінно холодною і гарячою водою, загальний контрастний душ, обливання холодною водою, обтирання прохолодним мокрим рушником. Вибери методи, які підходять саме тобі, і проводь їх регулярно.
7. Зволожуйте повітря
Результат пошуку зображень за запитом "зволожувати повітря"
Сухе і тепле повітря сприяє пересушуванню слизової носоглотки, в якій активно починають розмножуватися віруси та бактерії. Придбайте зволожувач повітря та регулярно провітрюйте приміщення. Рекомендується дотримуватися вдень температури повітря 18-22 градуси, а в нічний час 16-20 градусів при 40-70% вологості.
8. Більше посміхайтеся!
Результат пошуку зображень за запитом "посміхайтеся"
Позитивний психологічний настрій вкрай важливий для здоров'я. Він сприяє зміцненню імунітету, гарному настрою і впевненості в собі.
9. Правильно лікуйтеся
Результат пошуку зображень за запитом "правильне лікування"
Грамотне лікування також є своєрідною профілактикою повторних захворювань. При частих ангінах, наприклад, вибираючи ліки, звертай увагу на те, щоб вони не тільки знімало біль в горлі, але і усували запалення і запобігали повторні ангіни.
Джерело: Сьогодні
Читайте також: 5 кроків для того, щоб влитися в осіннній робочий ритм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:58
13 грудня
Спецтема
Оголошення
10:49, 12 грудня
10
live comments feed...