• Головна
  • Чотири голи у ворота суперників! Справжній футбол від ФК "Прикарпаття"
18:08, 24 вересня 2017 р.

Чотири голи у ворота суперників! Справжній футбол від ФК "Прикарпаття"

Сьогодні у матчі 13 туру Другої ліги України футболісти ФК "Прикарпаття" у місті Обухів перемогли "Арсенал-Київщина".

Фінальний свисток на Центральному стадіоні ім. Мельника зафіксував рахунок 1:4 на користь ФК "Прикарпаття".

За франківську команду голами у першому таймі відзначилися Ігор Худоб'як (7 хв.) та Володимир Боришкевич (28 хв.).

Після перерви "Аренал" скоротив різницю у рахунку. Голом відзначився Оровіанор Омоко(58 хв)На це франківці відповіли точними ударами Ярослава Конкольняка (60 хв.) та Романа Дитка (90 хв.)

Чотири голи у ворота суперників! Справжній футбол від ФК "Прикарпаття", фото-1

Перемігши "Арсенал", ФК "Прикарпаття" після 13 туру набрало 28 очок та зайняло першу сходинку турнірної таблиці. На одне очко менше у "Агробізнеса" з Волочиська, який свій матч 13 туру зіграє завтра, повідомляє джерело.

Завтра ФК "Прикарпаття" зіграє з "Арсеналом-Київщиною"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію