• Головна
  • «З такими людьми, як ми, не можна жартувати», — ветеран
10:45, 22 листопада 2017 р.

«З такими людьми, як ми, не можна жартувати», — ветеран

Під стінами Івано-Франківської ОДА зібралось біля півсотні ветеранів-правоохоронців. Чоловіки вимагають перегляду кількості пенсійних виплат для ветеранів.

«З такими людьми, як ми, не можна жартувати», — ветеран, фото-1

Ветерани вважають справедливим підвищити пенсії, адже виросла заробітня плата поліцейських,військових, працівників СБУ, а ці суми мали б бути співвідносними.

Як розповів полковник у відставці Микола Чабан,  їхня соціальна категорія не згадувалась у новоприйнятій пенсійній реформі, тому чоловіки зібралися, аби донести наболіле питання до керівництва держави.

Дійшло до того, що полковник отримує таку саму пенсію, як прибиральниця. З такими людьми,як ми, не можна жартувати. Ми люди справи. І просто обіцяти і нічого не робити-так не можна, — каже Микола Чабан.

Тож учасники акції звертаються до керівництва держави з такими вимогами:

1. Відповідно до ч. 4 ст. 63 Закону № 2262-ХІІ у редакції Закону № 2255-IV, яка діяла станом на 01.01.2016, здійснити перерахунок раніше призначених пенсій по довідках, які направлені до ПФУ, та невідкладно розпочати виплати перерахованих пенсій пенсіонерам ОВС (міліції) з врахуванням заборгованості з 01.01.2016.

2. Відповідно до ч. 4 ст. 63 Закону № 2262-ХІІ у редакції Закону № 1774-VIII, яка діє з 01.01.2017, здійснити перерахунок пенсій пенсіонерам ОВС (міліції) у зв’язку з підвищенням грошового забезпечення поліцейських. Врахувати зміни, які відбулися по умовам виплати грошового забезпечення поліцейським згідно вимог наказу МВС України від 06.04.2016 № 260, оскільки воно на сьогодні по сумах значно відрізняється від того, яке було на 01.01.2016 року.

3. Невідкладно здійснити перерахунок раніше призначених пенсій пенсіонерам усіх силових відомств по діючому пенсійному законодавству України відповідно до вимог Закону № 2262-ХІІ у розмірах, встановлених постановою КМУ від 30.08.2017 № 704 з 01.01.2018 року.

4. Рекомендуємо в інтересах влади обов’язково передбачити необхідні кошти у Державному бюджеті на 2018 рік для здійснення перерахунку пенсій пенсіонерам ОВС (міліції) по постанові КМУ № 988 з 01.01.2016 та пенсіонерам силових структур по постанові КМУ № 704 відповідно до вимог діючого пенсійного законодавства ЗУ № 2262-ХІІ, який не потребує змін, спрямованих на погіршення його положень, ініціатором яких є Мінсоцполітики.

5. У випадку розробки законопроектів або внесення будь-яких змін до чинних законодавчих актів не допустити звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод відносно діючих співробітників та пенсіонерів силових відомств.

Такі ж акції сьогодні проходять і в інших містах України. Крім того,  ветерани та пенсіонери силових міністерств та відомств України планують сьогодні провести акцію й біля будівлі Кабінету Міністрів України. Бо влада показує свою байдужість і неповагу до них.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #мітинг #ветерани #пенсії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...