
16:02, 27 листопада 2017 р.
Без прав за кермо: водій перевозив пасажирів без документів
З Надвірної до Франківська з пасажирами і без прав. Патрульні зупинили пасажирський мікроавтобус, водій якого не мав дозвільних документів на перевезення.
Увагу патрульних водій привернув тим, що зупинився висадити пасажирів у невстановленому місці. При перевірці документів з'ясувалось, що 31-річний житель Івано-Франківська, загубив посвідчення водія ще в липні. Крім того, чоловік ніколи не мав права на керування таким транспортним засобом, та й документи на перевезення пасажирів були сумнівні, інформує Патрульна поліція Івано-Франківська.

На водія маршрутного автобуса патрульні винесли постанову за статтею "керування транспортним засобом особою, яка не має такого права" й зняли мікроавтобус з маршруту.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Комфортні поїздки таксі в Івано-Франківську: як зручно пересуватися містом з Opti 579
Новини компаній
14:18
26 грудня
10:08
24 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня
20:29, 16 грудня
Коментарі