![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
09:55, 30 листопада 2017 р.
На водосховищі ТЕС на Івано-Франківщині можна полюбуватися птахами. ФОТО
Прогулятися біля водосховища у Бурштині на Прикарпатті можна завдяки новому еколого-освітнього маршруту «Вздовж водосховища – на Касову гору». Маршрут відкрили 29 листопада.
Про це повідомляє прес-служба ГО «Еко-Галич».
Маршрут має популяризувати екологічний туризм на Івано-Франківщині, оглянути природу Опілля, а також – досліджувати і просто спостерігати за розмаїтим птаством Прикарпаття.
Маршрут розпочинається біля Бурштинськгої ТЕС. Облаштовано оглядовий майданчик біля водосховища. У період міграцій та зимівлі там скупчується значна кількість водоплавних птахів різних видів. Є можливості досліджувати колонію рідкісних сірих чапель.
Для зручності туристів тут обладнали й інформаційні стенди. Є можливість скористатися я і біноклями.
Маршрут включає і підйом на Касову гору. Її називають перлиною природи Прикарпаття.
Допомогли облаштувати маршрут ряд компаній і громадських організацій Івано-Франківщини. Задля цього спеціально влаштувати конкурс. Юним екологам із організації «Горицвіт», а також їхнім старшим наставникам із ГО "Еко-Галич" та НПП "Глицький" за зроблену роботу вручили дарунки.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...