Померла викладачка Прикарпатського національного університету

14 грудня 2017 року на 61-му році життя передчасно відійшла у вічність кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогічної та вікової психології філософського факультету, голова профбюро філософського факультету Макарова Людмила Іванівна, інформує прес-служба вишу.

Ректорат Прикарпатського національного університету, профспілковий комітет, колектив філософського факультету висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійної. Нехай наші співчуття допоможуть Вам пережити біль непоправної втрати.

Померла викладачка Прикарпатського національного університету, фото-1

Панахида відбудеться 14 грудня 2017 року о 17:00 год. в Будинку Скорботи за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 3

Похорон відбудеться 15 грудня 2017 року о 10:00 год. в Будинку Скорботи за адресою:м. Івано-Франківськ, вул. Ребета ,3 (виїзд автобуса з двору університету о 09:30 год.)

Довідково. Макарова Людмила Іванівна. Народилася 18 липня 1956 року. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогічної та вікової психології, автор і співавтор близько 70 наукових публікацій у галузі педагогічної психології, педагогіки, педагогічної майстерності, психології здоров'я. У 1978 році з відзнакою закінчила історико-педагогічний факультет Івано-Франківського педінституту. У 1993 році захистила кандидатську дисертацію у Київському Державному педагогічному інституті ім. М.Драгоманова на тему: "Формування у майбутніх вчителів умінь педагогічної діагностики виховного процесу". Після захисту дисертації була переведена з кафедри педагогіки на кафедру соціальної психології, де отримала у 1995 р. наукове звання доцента. У 1996 р. здобула другу вищу освіту за спеціальністю "Психологія" і отримала кваліфікацію "Практичний психолог". З 2000 р. – доцент кафедри педагогічної та вікової психології. У 2005 р. після підвищення кваліфікації у Київському Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка на кафедрі соціальної роботи (зав. каф. проф. Ю.М.Швалб) отримала кваліфікацію "Викладач навчальних тренінгів".

У різні роки викладала курси соціальної психології, методики виховної роботи, педагогіки, екологічної психології, спецкурси для студентів різних факультетів університету. Вела активну викладацьку, наукову, науково-методичну роботу. Впроваджувала тренінгові технології у практику проведення занять зі студентами-психологами. Навчально-виховну роботу спрямовувала на розвиток у студентів професійного мислення, гуманістичної спрямованості, соціальної активності і прагнення до особистісного зростання.

Читайте також:

Під колесами автомобіля жінці поламало ногу

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська ПНУ викладач смерть
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі