• Головна
  • Прикарпатський тенісист Василь Петрунів виборов "золото" на турнірі в Італії. ФОТО
16:33, 17 березня 2018 р.

Lignano Masters Open – один з традиційних паралімпійських турнірів з настільного тенісу в Італії, де провідні міжнародні гравці виборюють нові перемоги. Команда України виборола 4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі серед 190 гравців з 27 країн.

Участь в змаганнях взяв і тенісист Василь Петрунів із Тисмениці.

Прикарпатський тенісист Василь Петрунів виборов "золото" на турнірі в Італії. ФОТО, фото-1

Із золотими винагородами закінчили особисті змагання: Віктор Дідух у 8 класі ураження, Василь Петрунів у 3 класі, Єзик Олександр у 2 класі та Максим Ніколенко у 7 класі, пише Репортер.

В індивідуальному розряді Василь Петрунів переміг італійця Маттео Орсі з рахунком 3:0, корейця Янґбока Баека – з рахунком 3:2. У фіналі з рахунком 3:2 переміг іспанця Роберто Родріґеса.

Турнір у Ліньяно є одним із підготовчих до командного чемпіонату світу, який відбудеться в середині травня у Братиславі, Словаччина.