Університет Короля Данила та Івано-Франківський ІТ кластер підписали меморандум. ФОТО

Університет Короля Данила став першим серед університетів афілійованим учасником Івано-Франківського ІТ кластеру.

Сьогодні керівництво Університету Короля Данила та Івано-Франківського ІТ кластеру підписали меморандум про афілійовану участь університету в діяльності ІТ кластеру, інформує прес-служба вишу.

«Івано-Франківський ІТ кластер вже давно плідно співпрацює з Університетом Короля Данила і на базі УКД ми спільно організували багато подій та навчальних курсів, випускники яких вже працюють в компаніях IT кластеру. Разом ми розвинемо освітнє середовище в Івано-Франківську та зробимо наше місто більш інноваційним», – зазначив Любомир Ходак, Голова Наглядової ради ГО «Івано-Франківський ІТ кластер».

Нагадуємо, що Івано-Франківський ІТ кластер – група ініціативних людей, які об’єднались на громадських засадах, задля розвитку ІТ галузі Івано-Франківська, в складі якого були тільки ІТ компанії, а тепер долучився і університет. Це має стати хорошим прикладом для інших ВУЗів доєднатися до розвитку ІТ та співпраці освіти, науки та бізнесу.

«Підписання меморандуму про афілійовану участь є офіційним підтвердженням спільної роботи університету та ІТ кластеру, яка зорієнтована на формування освітньої платформи ІТ напряму з поєднанням науки, практики і сучасних потреб ринку», – наголошує Василь Боднарук, PM факультету інформаційних технологій Університету Короля Данила.

Університет Короля Данила та Івано-Франківський ІТ кластер підписали меморандум. ФОТО, фото-1 Університет Короля Данила та Івано-Франківський ІТ кластер підписали меморандум. ФОТО, фото-2

Читайте також:

Навчити енергонезалежності: міжнародний телеканал висвітлює роботу франківського університету. ФОТО

Ізраїльські перспективи франківської медицини. ВІДЕО

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська університет ІТкластер меморандум
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі