В Івано-Франківську створять комісію, яка вивчатиме рівень володіння української мови осіб, які хочуть отримати громадянство

Сьогодні в Івано-Франківську на засіданні виконавчого комітету вирішили створити комісію, яка буде визначати рівень володіння українською мовою осіб, які бажають стати громадянами України.

"Я не знаю повністю історію цього питання. Але час від часу до нас приходять люди, які хочуть отримати громадянство. Тому ми хочемо створити таку комісію. Будуть тести, інші завдання", – каже Ігор Смаль.

Комісія складатиметься з чотирьох працівників департаменту та інших закладів освіти, пише ГК. Склад комісії затверджує директор департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Комісію скликатимуть у разі необхідності – якщо надійдуть заяви від осіб, які бажають отримати довідку про володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування, але не рідше, ніж один раз на місяць.

Вона забезпечуватиме підготовку тестових чи інших завдань, які визначатимуть рівень володіння мовою.

Зауважимо, що протягом трьох років особі, яка вже зробила довідку, але їй потрібна ще одна, видадуть копію. Проте після трьох років потрібно буде знову пройти тест.

Читайте також:

ЛатЕ чи лАте? Говори правильно! Апарат для розмелювання кави називають «кавомолкою» або «кавомлинком». Як наголошувати слово "лате"?

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська тестування комісія українськегромадянство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі