У музеї визвольної боротьби - унікальні "обновки". ФОТО

19 липня, у музеї визвольної боротьби імені Степана Бандери відбулося вручення фотографій Євгена Коновальця.

Меценат Ігор Макарук придбав дві унікальні світлини з похоронів провідника ОУН Євгена Коновальця і подарував їх музею.

“Знайшовши пост пана Ярослава, я вирішив придбати ці світлини. Оскільки я працюю з молоддю, тому впевнений, що наша молодь та її нащадки знали, що у нашій Україні є такі герої”, – меценат Ігор Макарук.

Директор музею Ярослав Коретчук розповів, що фотографій з похорону Коновальця є три. Він зміг придбати тільки одну, а про дві він написав пост у соціальній мережі, що є такі світлини і можна їх придбати, пише “Галка”.

“Світлини я побачив на антикварному ринку у Львові. Випадково натрапив на них. Їх було 3 світлини, я придбав 1. А решту 2 придбав Ігор Макарук”, – розповів директор музею Ярослав Коретчук.

Тепер уФранківську планують відкрити кімнату-музей Коновальця, яка буде розташована на вулиці Коновальця, 126.

“Франківськ – це друге місто, де в світі є кімната-музей Коновальця, де зберігатимуться різні світлини Євгена Коновальця. Перше місце – на Львівщині. В майбутньому ми хочемо відкрити музей Євгена Коновальця. До нашого музею передадуть гіпсовий зліп Євгена Коновальця”, – зазначив директор музею Ярослав Коретчук.

Мецентат обіцяє продовжувати добру справу.

“Я й надалі хочу займатися меценатством, щоб зберегти історію. Це важливо для нашого народу і нації”, – зазначив Ігор Макарук.

У музеї визвольної боротьби - унікальні "обновки". ФОТО, фото-1 У музеї визвольної боротьби - унікальні "обновки". ФОТО, фото-2 У музеї визвольної боротьби - унікальні "обновки". ФОТО, фото-3 У музеї визвольної боротьби - унікальні "обновки". ФОТО, фото-4 У музеї визвольної боротьби - унікальні "обновки". ФОТО, фото-5 У музеї визвольної боротьби - унікальні "обновки". ФОТО, фото-6 У музеї визвольної боротьби - унікальні "обновки". ФОТО, фото-7 У музеї визвольної боротьби - унікальні "обновки". ФОТО, фото-8 У музеї визвольної боротьби - унікальні "обновки". ФОТО, фото-9

Читайте також:

Монастир на Прикарпатті став центром соціального підприємництва

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська музей меценат Коновалець похорон фото
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі