Франківські випускники із високими балами ЗНО можуть безкоштовно навчатися в приватному університеті

Франківські випускники із високими балами ЗНО можуть безкоштовно навчатися в приватному університеті, Tanya

Університет Короля Данила – приватний заклад вищої освіти. Тут немає державного замовлення. Тут не можна періодично приходити на пари, але отримувати стипендію.

Натомість УКД пропонує деяким студентам повністю безкоштовне навчання. Власне, безкоштовно в Університеті Короля Данила можуть навчатися ті абітурієнти, які отримали на ЗНО 180-200 балів.

Для абітурієнтів, які отримали 160-180 балів, університет надає 50% знижку на навчання, повідомляє Галицький кореспондент.

Програма безкоштовного навчання для абітурієнтів з високими результатами зовнішнього незалежного оцінювання реалізується завдяки бажанню ректора університету фінансувати навчання перспективних та амбітних студентів. Андрій Луцький вважає, що таке заохочення просто необхідне для талановитих абітурієнтів.

«Я не дивлюся на малозабезпеченість, а лише на те, що у дитини є в голові. Мені потрібно мінімум від 160 балів в сертифікаті ЗНО», – каже Андрій Луцький, ректор університету.

Програма працює в Університеті Короля Данила тривалий час. І протягом останніх років змогу безкоштовного навчання отримали 129 студентів. Програма розроблена таким чином, щоб студенти не втрачати мотивації впродовж навчання. Їм необхідно успішно складати кожну наступну сесію і брати активну участь в організації заходів та проектів університету, щоб підтверджувати своє право на безкоштовне навчання.

Студент першого курсу Андрій Кваснюк уже другий семестр поспіль безкоштовно навчається на спеціальності «Право». Андрій інтенсивно готувався до ЗНО з трьох предметів: українська мова, історія та географія. За свої старання юнак отримав винагороду: мову здав на 191, історію – на 183, географію – теж 183 бали.

«Пари в Університеті закінчуються в першій половині дня за новими вимогами Міністерства освіти України. В студентів залишається час не лише на підготовку до наступних семінарів, а й на участь в різноманітних заходах та проектах Університету. Окрім цього студенти встигають займатись улюбленим хобі. У мене це – футбол, адже у майбутньому я мрію поєднувати кар’єру адвоката з футбольним життям», – каже Андрій Кваснюк.

Студентка другого курсу Софія Онищук навчається на спеціальності архітектура та вже три сесії поспіль підтверджує своє право на безкоштовне навчання.

«Я щиро переконана, що Франківськ – місто можливостей. Тут можна реалізовуватись, і щонайважливіше, це місто потребує ініціатив молоді. А серед міських закладів освіти Університет Короля Данила – найкращий. Він класний, сучасний, тут організовується безліч цікавих проектів. Вибір був очевидним. Мені подобається те, що студенти вивчають саме ті предмети, які неодмінно будуть потрібні справжньому архітектору. Також у нас немає жодних залікових книжечок! Ми здаємо екзамени на комп’ютерах і одразу отримуємо результат. Суб’єктивізм і корупція просто не мають місця», – розповідає Софія.

Вона є старанною студенткою, окрім того, професійною моделлю, візажистом, beauty- редактором журналу Stylink, а також однією з керівників агенції RedRuta. Діана Залеська навчається на першому курсі юридичної спеціальності в Університеті Короля Данила. Вона отримала високі бали на ЗНО, особливо потішив її результат з української мови – 197 балів, це дало їй змогу навчатися в університеті абсолютно безкоштовно. Студентка відзначає, що в університеті регулярно відбуваються цікаві для неї заходи.

Особливо дівчині запам’ятався INSTARally 2018 року, під час якого студенти мали змогу познайомитись і перейняти досвід таких відомих блогерів, як Олександр Куровський, Тетяна Самбурська, Наталія Терлецька, Ірина Калаіда. Діана встигає займатись спортом, навчатись водінню та ретельно готуватись до семінарів. А у майбутньому мріє стати хорошим юристом.

Читайте також: На Прикарпатті стартувала вступна кампанія: Основні зміни та нові спеціальності

Прикарпаття університет абітурієнти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1957 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати