Відчуваєте біль у нирках чи біль внизу живота? Якісна урологія в Івано-Франківську

Відчуваєте біль у нирках чи біль внизу живота? Якісна урологія в Івано-Франківську

Уролог – це фахівець, який вивчає захворювання сечового міхура, нирок, сечоводів. Крім того, лікар-уролог лікує хвороби простати (передміхурової залози), проблеми статевого органу, захворювання уретри. Своєчасна консультація лікаря-уролога зможе забезпечити пацієнтам відсутність проблем у цих сферах організму. 

Чоловіча урологія ( андрологія ) спеціалізується на лікуванні таких захворювань , як чоловіче безпліддя , запалення передміхурової залози ( простатит) , запалення сечового міхура , нирок , сечівника , сечокам’яна хвороба , а також інфекції, що передаються статевим шляхом ( уреаплазмоз , генітальний герпес , мікоплазма , гарднерельоз , хламідіоз та ін.). Для якісної оцінки чоловічого здоров'я урологічний огляд рекомендується проходити всім чоловікам, особливо тим, хто старше п'ятдесяти років.

Жіноча урологія ( урогінекологія ) займається діагностикою та лікуванням запалень зовнішніх і внутрішніх статевих органів , сечового міхура , нирок , сечівника , сечокам’яної хвороби , а також захворювань , що передаються статевим шляхом ( мікоплазма , генітального герпесу , хламідіозу , уреаплазмоза , гарднереллеза та ін.)

Коли варто записатися до уролога?

  • Під час сечовипускання ви відчуваєте біль, дискомфорт або ж печіння;
  • Ви помічаєте, що з’явилися зміни в сечовипусканні — воно стало занадто частим, або ж навпаки.
  • Відчувається біль у нирках;
  • Колір сечі змінився, поява крові в сечі;
  • Біль внизу живота та в паховій області;
  • З’явилися проблеми під час статевого акту тощо.

В КЛДЦ "Сімедгруп" надається весь комплекс послуг діагностики і лікування урологічних захворювань.

Ми використовуємо нові європейські методи і сучасні технології, маємо відповідне технологічне забезпечення та новітнє обладнання. Використання сучасних систем діагностики сприяє виявленню захворювання на ранніх стадіях, що дозволяє негайно приступити до лікування й уникнути більшості небезпечних ускладнень.

Відчуваєте біль у нирках чи біль внизу живота? Якісна урологія в Івано-Франківську, фото-1 Відчуваєте біль у нирках чи біль внизу живота? Якісна урологія в Івано-Франківську, фото-2 Відчуваєте біль у нирках чи біль внизу живота? Якісна урологія в Івано-Франківську, фото-3 Відчуваєте біль у нирках чи біль внизу живота? Якісна урологія в Івано-Франківську, фото-4 Відчуваєте біль у нирках чи біль внизу живота? Якісна урологія в Івано-Франківську, фото-5

Пацієнтів приймають урологи високого класу, на прийомі лікар здійснює збір анамнезу, первинний огляд, призначає необхідні обстеження й визначає ефективну тактику лікування.

Наш центр робить все можливе для того, щоб кожен хворий незалежно від віку і статі зміг отримати по-справжньому якісне медичне обслуговування та лікування. Ви можете записатись на прийом до лікаря вже зараз за вказаними телефонами, а також онлайн на нашому сайті.

Детальніше про урологію в Сімедгруп:
https://smg.if.ua/index.php/урологія

Онлайн запис до уролога:
https://smg.if.ua/index.php/запис-до-уролога

Контакти реєстратури:

+38 (099) 15-65-958
+38 (068) 37-74-417

Адреса:

Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91а.
івано-франківськ Клінічний лікувально-діагностичний центр «Сімедгруп» клдц урологія уролог медичні послуги лікування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі