• Головна
  • В Україну доставили першу партію протиковідних ліків Молнупіравір
17:07, 13 лютого 2022 р.
Надійне джерело

В Україну доставили першу партію протиковідних ліків Молнупіравір

В Україну доставили першу партію протиковідних ліків Молнупіравір

Загалом, 300 тисяч курсів протиковідних ліків Молнупіравір закупила Crown Agents. Впродовж наступного тижня планується постачання ще 76,4 тисяч курсів. Це перша доставлена партія ліків в Україну за державний кошт. Інформує День

Договір між Crown Agents та постачальником підписали ще в кінці грудня 2021 і менше ніж через 2 місяці перша партія ліків прибула в Україну.

«В межах контракту з постачальником планується поставити в Україну 12 мільйонів капсул  від американського виробника. Це дасть змогу пройти курс лікування 300 тисячам українців. Як закупівельник ми робимо все, аби забезпечити всіх українців необхідною кількістю ліків та вакцин», – прокоментувала закупівлю Голова Crown Agents в Україні Тетяна Коротченко.

Crown Agents стали ключовим партнером Міністерства охорони здоров’я України у подоланні пандемії COVID-19. У минулому році Crown Agents привезли в Україну майже 30 млн доз вакцин різних виробників (Cominarty, Coronavac, Covishield), а також усі необхідні медичні вироби задля проведення вакцинації. 

«В період пандемії ці ліки допоможуть у боротьбі з хворобою та збережуть життя пацієнтам із груп ризику, до яких належать люди з надмірною вагою, віком понад 60 років, цукровим діабетом або хворобами серцево-судинної системи. Міністерство охорони здоров'я вже розподілить ліки та відправить їх у регіони», - зазначив заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Комаріда.

Молнупіравір – противірусний препарат прямої дії, який блокує фермент, потрібний вірусу для відтворення генетичного коду, чим запобігає розмноженню вірусу та знижує ризик важкого перебігу хвороби. Препарат випускається у формі пігулок, не має особливих вимог зберігання і його зручно вживати. Препарат зареєстрований та дозволений до екстреного застосування у США, Японії, Великій Британії та інших країнах. Виробником препарату є американська фармацевтична компанія Merck Sharp & Dohme".

Читайте також: На Франківщині спрямували майже 6 млн грн на капітальний ремонт ліцею

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ковід #Україна #лікування #таблетки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...