• Головна
  • Виготовлення та монтаж металоконструкцій: особливості та приклади
Новини компаній
14:30, 29 вересня 2022 р.

Виготовлення та монтаж металоконструкцій: особливості та приклади

Новини компаній

Металоконструкції використовуються всюди. Який би об’єкт не будувався, як мінімум одна металева складова до нього входить. Металева сировина є надміцною, екологічною та зручною у використанні. Тому послуги створення металоконструкцій та їх монтажу користуються дуже великою популярністю.

Виготовлення та монтаж металоконструкцій: особливості та приклади, фото-1

Що входить до послуг з виготовлення металоконструкцій?

Послуги з виготовлення металоконструкцій можуть бути різними в залежності від особливостей замовленої конструкції, обраного матеріалу, тощо. Загалом, в більшості випадків головні пакети послуг включають:

  • Заміри та проектування металоконструкцій.

  • Різна прокатка металу: газова, лазерна, плазмова, стрічкоплиточна, тощо.

  • Металорубка.

  • Зварювальні роботи різного типу та складності.

Дуже важливо, щоб компанія, яка надає такі послуги, використовувала сучасне обладнання та новітні технології. Це дозволяє не просто отримати дійсно якісний результат, але й зекономити кошти та час. Спеціалісти повинні мати достатню кваліфікацію та досвід, адже робота з металоконструкціями передбачає надточність замірів та конфігурацій.

Приклади металоконструкцій

Більшість компаній працює з такими побутовими металоконструкціями, як:

  • Огороджувальні конструкції: хвіртки, ворота, паркани, тощо.

  • Елементи балконів та терас, в тому числі перила та огороджувальні системи.

  • Елементи сходів: перила, основа, тощо.

  • Розсувні грати, ролети, т.д.

В промислових масштабах виготовляються такі металоконструкції, як торгові павільйони, ангари, модулі, навісні конструкції, ферми тощо. Дуже часто замовляється виготовлення швидкомонтованих будівель для виробництва, торгівлі та охорони. До групи комерційно-промислових металоконструкцій також можна віднести елементи освітлення (стовпи, опори, флагштоки), організації міського простору (лавки та інші вуличні меблі, контейнери для сміття, опори для вуличної реклами, велопарковки, тощо) та захисні конструкції (протипожежні двері, ворота, т.д.).

Як проходить монтаж металоконструкцій?

В більшості випадків спеціалісти обирають оптимальну технологію монтажу, додаткові товари та матеріали, а також спосіб транспортування. Безумовно, монтаж металевої брами та встановлення цілого промислового ангару – це абсолютно різні речі. Тому заходи з монтажу теж відрізняються в залежності від типу об’єкту, його габаритів та вимог безпеки.

Чому варто звернутися до спеціалістів?

Багато хто займається зварюванням сталевих конструкцій самостійно. Окрім того, що цей процес є небезпечним для людей без відповідного досвіду, він вимагає багато часу та сил. Крім того, непрофесіонал ніколи не зможе створити таку ж надійну та довговічну конструкцію, як людина з досвідом та будівельною освітою. Особливо, якщо справа стосується масштабних проектів.

Отож, вигідніше з точки зору економії ресурсів та безпеки звернутися до професійних компаній. Спеціалісти виконають роботу швидко, якісно та зможуть дати корисні поради. Знайти список послуг, пов'язаних з виготовленням та монтажем металоконструкцій можна на сайті buduymo.com.ua. Тут також є готова продукція та матеріали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Металоконструкції #Виготовлення та монтаж металоконструкцій #ТехБудДизайн
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...