![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
15:23, 6 червня 2014 р.
На Прикарпатті через укуси зміями госпіталізовано 3 особи
Цьогоріч з початку літа на Івано-Франківщині вже зареєстровано 5 випадків укусів людей зміями.
Найчастіше на небезпечних плазунів можна натрапити на узліссях, галявинах, сінокосах та в лісі. Зазвичай – це гадюка звичайна. Як зазначають фахівці змії нападають в двох випадках — коли шукають собі їжу або коли їх ненароком зачепити.
Тільки 5 червня до лікувальних закладів області з діагнозом «укус змії» госпіталізовано 3 людей: 54-річну жительку села Шевченкове Долинського району, 31-річну мешканку села Лолин того ж таки району та 41-річну жительку Яворова Косівського району. Стан потерпілих – задовільний.
Особливо активні небезпечні плазуни в спеку. Саме в цей період їх укуси є найнебезпечнішими, кажуть медики, адже під впливом високих температур зміїна отрута найбільш токсична та значно швидше розчиняється в крові.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...