У наших квартирах іноді буває дуже мало місця, проте все треба постаратися розкласти. Стелажі у Львові на сьогоднішній день перетворилися на невід’ємний елемент для будинку або для будь-якого складу, вони є, практично, в будь-якій квартирі або торгово-складських підприємствах і значно підвищують ємність складу або квартири.

Стелаж часто грає роль перегородки при зонуванні приміщення з відкритим плануванням, наприклад, в вітальні відокремлює їдальню від зони відпочинку, в дитячій - спальну зону від ігрової, в кабінеті - бібліотеку від робочої зони з комп'ютером. Дуже модні зараз спеціальні мобільні стелажі, обладнані коліщатками. Їх можна легко переміщати з місця на місце.

В залежності від місця розташування стелажу, в ньому можуть зберігатися самі різні предмети. За своїм первісним призначенням - для зберігання книг - стелаж може використовуватися практично в будь-якому приміщенні будинку. Проте якщо у вас багато книг, краще придбати засклені шафи, щоб книги не порошилися і не жовтіли.

Виберіть матеріал, з якого буде виготовлений стелаж, щоб він вписувався в загальну обстановку. При цьому, пам’ятайте, якщо, наприклад, ви вибираєте скляний стелаж, то на його полки краще не ставити багато предметів. Тоді стелаж буде виглядати набагато ефектніше. Також, важливо узгодити мобільність стелажа і його полиць. Тобто, чи буде стелаж жорстко прикріплений до стіни і підлоги або вам потрібен мобільний стелаж, наприклад, на роликах?