Гараж для автолюбителя, який поважає себе і свою автомашину є річчю абсолютно неодмінною, як з точки зору експлуатації, так і безпеки транспортного засобу…

Гараж для автолюбителя, який поважає себе і свою автомашину є річчю абсолютно неодмінною, як з точки зору експлуатації, так і безпеки транспортного засобу. Однак при всьому цьому, і гараж може багато розповісти про свого власника - починаючи із зовнішнього вигляду і закінчуючи чистотою і порядком всередині. Зовнішній вигляд гаража особливо важливий, адже його нутрощі можна побачити тільки під час закриття чи відкриття, а самі гаражні ворота, повз які ходять і їздять, залишаються на увазі цілодобово. Та й самому приємно під'їхати до сучасних симпатичних ворот, які виготовила компанія Hormann, клацнути брелоком не покидаючи автомашини, заїхати всередину, спостерігаючи в дзеркала, як ворота гаража автоматично опустяться, і потім, заглушивши автомашину, вийти через хвіртку. Головне, щоб було зручно і приємно самому.

В асортименті компанії досить багато видів гаражних і промислових воріт. Крім знайомих кожному орних або стулчастих гаражних воріт, пропонуються ще секційні та рулонні, розсувні, що складаються і підйомно-поворотні. Плюси і мінуси звичних орних воріт, напевно, відомі кожному. Вони завжди обходилися без всякої автоматики, прості і невибагливі в експлуатації. До того ж цей варіант гаражних воріт простий в установці і найбільш дешевий.

Однак у таких звичних всім виробів є й чимало мінусів. По-перше, для нормального їх відкривання необхідно звільнити значний простір навколо воріт. А по-друге, вся вага цих важких гаражних воріт припадатиме на петлі, тому вони повинні бути інстальовані на жорсткий сталевий каркас. До того ж, якщо ви вирішите обладнати такі ворота автоматикою, то на кожну стулку доведеться встановлювати окремий привід.

Серед автолюбителів сьогодні секційні гаражні ворота мабуть є самими затребуваними. Секційні гаражні ворота зазвичай складаються з декількох секцій, які за допомогою автоматики «заїжджають» під стелю. А саме полотно сучасних гаражних воріт виготовляється з сендвіч-панелей. Звичайна сендвіч-панель складається з двох листів фарбованого металу або пластику, з'єднаних між собою пінополіуретаном. У будь-яких гаражних секційних воротах головним механізмом є пружини або торсіонний механізм, який дозволяє з легкістю відкривати або закривати отвір воріт однією рукою.