Зал, це особлива кімната, в якій люблять проводити свій вільний час і довгі вечори всі члени сім'ї. Тому варто задіяти кожен метр цього приміщення. Вся справа в тому, що перш, ніж приступати до розробки інтер'єру, слід проаналізувати головні функції, яким буде відповідати приміщення зали. Якщо площа дозволяє, то можна поділити зал на зони. Зробити зону відпочинку, зону для прийому гостей, а якщо залишається порожній простір, то добре б віддати його під їдальню зону. Завдяки такому зонуванню, буде задіяно все приміщення.

Необхідно облаштувати зал в тому інтер'єрі, який відображатиме характер господарів квартири. Головне, щоб було відчуття тепла і затишку, що сприятиме приємного проведення часу.

У сучасний час важливо щоб меблі займала якомога менше простору в будинку і була легка в її пересуванні. При виборі основного стилю в приміщенні необхідно виходити з індивідуальних переваг. Слід точно визначити стильове рішення і потім від нього відштовхуватися. Якщо ви ділите на зони, тоді кожну зону можна обладнати в своєму стилі. Але важливо не кидатися в крайнощі, щоб зони сильно не розрізнялися один від одного. Не варто створювати ефект колірних плям в зонах.

Якщо говорити про зону, яка буде зоною відпочинку, то тут важливо вибрати правильний шкіряний диван. Варто визначитися чи буде це просто диван, де можна подивитися телевізор, або він буде відігравати функцію спального місця. Якщо вам ближче другий варіант, то краще вибирати кутовий диван з ящиком для білизни, це заощадить місце.

Для комфортного і спокійного спілкування сім'ї, вирішення різних питань або просто святкування сімейних свят, буде прекрасний варіант обідню зону витримати в класичному інтер'єрі. Це безпрограшний варіант, який надає нотку елегантності вашому дому.

Якщо ви хочете бачити приміщення зали в м'яких і теплих формах, тоді слід звернутися до стилю хай-тек. Такий стиль несе в собі легкість. Це плюшеві дивани, килими з високим ворсом, багато подушечок і все тому подібне.

Зонування приміщень можна виконувати за допомогою меблів, полиць, а також переходом стін, підлоги. Тут добре б зберігати кольоровість. Якщо, приміром, зона відпочинку витримана в теплому пісочному кольорі, то перехід, наприклад, в зону столову повинен бути в трохи темніше кольорі, наприклад какао.

Необхідно гарненько подбати про висвітлення приміщення. Добре, якщо кожна зона залу буде зі своєю індивідуальною по стилю підсвічуванням. Елементи декорування стін можуть бути різноманітні. Головне, щоб вони не псували зовнішній вигляд приміщення, а навпаки привносили нотку елегантності в інтер'єр залу в цілому.