• Головна
  • В облдержадміністрації обговорили децентралізацію повноважень органів виконавчої влади в умовах об’єднання територіальних громад
17:13, 17 вересня 2015 р.

В облдержадміністрації обговорили децентралізацію повноважень органів виконавчої влади в умовах об’єднання територіальних громад

Під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Руслана Панасюка відбулася нарада з питань децентралізації владних повноважень в умовах добровільного об’єднання територіальних громад.

Участь у заході взяли  директор Офісу реформ Дмитро Дзвінчук, заступник голови обласної ради Остап Дзеса та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади і представники Печеніжинської об’єднаної територіальної громади.

«За останні півроку проведений значний пласт роботи стосовно того, як би виглядала зреалізована реформа децентралізації на Прикарпатті, - зазначив Руслан Панасюк. – Наразі ми маємо затверджений рішенням обласної ради Перспективний план об’єднання громад області. Із 63 об’єднаних територіальних громад області Печеніжинська, Старобогородчанська та Верхнянська об’єднані громади братимуть участь у виборах згідно зі змінами в законі «Про вибори».

Під час наради присутні обговорили актуальні питання щодо функціонування місцевих органів виконавчої влади і територіальних органів центральної виконавчої влади, їх взаємодію з органами місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад. Зокрема, особлива увага акцентувалася на забезпеченні належної організації роботи в об’єднаних громадах опісля  виборів, проведених  25 жовтня цього року, створенні умов для належного функціонування освітніх та медичних закладів, наближенні адміністративних послуг до населення за територіальною ознакою, розробці методичних рекомендацій та дорожньої карти. 

Окрім того, проаналізовано й ряд проблемних питань, пов’язаних із функціонуванням об’єднаних територіальних громад з першого січня наступного року. Власними баченнями та напрацюваннями у реалізації реформи децентралізації на прикладі новоствореної Печеніжинської об’єднаної територіальної громади області поділився Печеніжинський селищний голова Ігор Довірак. Зокрема, його зауваження стосувалися роботи фіскальної служби в об’єднаній громаді, адміністрування податків, надання нотаріальних послуг, забезпечення казначейського обслуговування та юридичної допомоги. 

Як зауважив на завершення наради Руслан Панасюк, усі пропозиції щодо функціонування об’єднаних територіальних громад будуть проаналізовані та направлені на розгляд та опрацювання Мінрегіонбуду

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #децентралізація #об'єднання громад
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...