Сьогодні в Трускавці живе  вже п'яте покоління, які люблять це місто, піклуються про його пам'ять, красу, за його численні переваги, як природні, так і терапевтичні.

Перші згадки про Трускавець були передані через нашу прабабу, яка, як добра вчителька  отримала приз – поїздку на два тижні на відпочинок у Трускавець у санаторій Оріана Трускавець. Ці розповіді, як сімейна легенда приходять з покоління в покоління, дозволяють нам любити це місто, пишатися його всесвітньою славою.

Яких тільки гостей у міжвоєнний час не приймав Трускавець! Старий, романтичний Трускавець з часів молодості Шульца, був тільки в легендах, літературі і на старих фотографіях. Що нам зосталося з тих років... Пролетіли  над ним  війни, політичні  бурі. Вілли  були лікарнями для поранених, змінювалися  часи, уряд, люди. Давно минуле  відійшло в небуття.

Будують  бетонні  санаторії на тисячу  місць. Куди  подівся шарм і миліуїлл? Чи можуть   люди відпочити  в такому мурашнику? І це пройшло з часом. Порожнеча  заповнюється  в  величезних  санаторіях, ростуть   сучасні  невеликі  вілли, готелі, кафе, пансіони.