Якщо у нас хороші, герметичні вікна, з'являється проблема з впливу погодних умов, особливо тих приміщень, в яких знаходяться люди. Хорошим рішенням є купити дахові вікна з вентилятором – з ними вікна можуть бути повністю, механічно закриті, вони як і раніше стійкі до впливу бурь та охоронної сигналізації , а приміщення,  незважаючи на це, вентильовані. Це має велике значення в нашому кліматі, особливо взимку.

Найкраще одразу замовити вікна з вентиляторами, які будуть встановлені між верхньою кромкою склопакета і профілем. Тоді у вас є впевненість, що все буде правильно працювати, а ваш постачальник вікон візьме на себе відповідальність за монтаж вікон, а при цьому і дифузорів.

Але, якщо у нас вікна без дифузорів і з'ясується, що дифузори в вашій квартирі потрібні? Можна їх встановити?

Можна. Існують два рішення. Перше – це встановлення вентилятора в профілі стулки або дверної коробки. Це можна зробити у вікнах з профілів ПВХ, таких, які виробляє, наприклад, VEKA. Однак варто спочатку провести розвідку, які компанії пропонують такі рішення, і зв'язатися з нашим постачальником вікон, щоб проконсультуватися, чи  такий монтаж не порушує конструкції профілів. Другим варіантом є розміщення вентилятора в стіні будівлі.