Кухні на замовлення Івано-Франківськ за індивідуальними розмірами від виробника, недорого, ви зможете купити тільки в компанії KitchenHouse. Тільки, у нас ви знайдете професійних консультантів, дизайнерів-замірників та збирачів меблів.

Ми не співпрацюємо зі спеціалістами, стаж роботи яких у сфері виробництва меблів менше п'яти років. Фахівці компанії "KitchenHouse" допоможуть втілити будь-які ваші фантазії, і створять меблі для кухні на замовлення згідно всіх ваших побажань та з урахуванням особливостей приміщення.

Кухня на замовлення ідеально підійде в кожне приміщення

Замовити кухню на нашому сайті дуже просто. Вам потрібно всього лиш викликати майстра-замірника, який приїде до вас, проконсультує з усіх питань, зробить точні заміри приміщення. На їх основі майстер-замірник спільно з вами сконструює проект кухні та розробить попередній ескіз вашої майбутньої кухні. Ми врахуємо всі ваші побажання і можливості під час розробки попереднього дизайн-проекту, надамо зразки фасадів, стільниць, ручок та фурнітури для огляду.

Виготовлення та встановлення меблів для кухні

Після узгодження дизайн-проекту вашої кухні ми розраховуємо комплектацію та вартість вашої кухні. Якщо ціна вас влаштує, ми укладаємо з вами договір на виготовлення меблів, після чого, за побажанням клієнта допоможемо вам обрати фасади та меблеву фурнітуру у спеціалізованих магазинах. А вже через 2-3 тижні доставимо та встановимо виконане замовлення.

Збирання та встановлення меблів для кухні здійснюється фахівцями з використанням професійного обладнання та інструментів. Після складання і встановлення кухні, ми надаємо гарантію на вироблені нами меблі терміном від 12 до 24 місяців. Також, у випадку необхідності, що трапляється дуже рідко, здійснюємо сервісне обслуговування меблів.

Кухні на замовлення Івано-Франківськ від компанії KitchenHouse - ваш правильний вибір.

 

Сайт: https://kuhni.if.ua