У спальні кожна людина проводить третю часто власного життя. Добре, якщо спальня простора, але що робити власнику маленької спальні? З чого почати — навести повний порядок і продумати той необхідний, але мінімальний набір речей, без якого обійтися неможливо. Що потрібно – ліжко, тумбочка, шафа для одягу.

Бажаєте придбати гарнітур для спальні? Зробити це можна на https://4mebel.com.ua/c30-garnitur

Шафи-купе, встановлюються у коридорі, дають можливість розмістити в них практично весь одяг, і це робить можливим додатково звільнити місце в спальні.

спальний гарнітур для маленької спальні

Можна підібрати спальний гарнітур для маленької спальні, але він, ймовірно, буде займати занадто багато місця і можна обмежитися лише декількома елементами інтер'єру, взятими з цього гарнітура або підібраними в одному стилі.

Підбором меблів і її розташуванням можна домогтися візуального розширення приміщення і сформувати унікальну спальню.

Одне з правил – не захаращувати вхід: між дверима і протилежною стіною повинна бути як можна менше меблів, тоді спальня буде здаватися просторіше. Для маленького приміщення постарайтеся не використовувати темні тони – вони роблять приміщення менше.

Якщо ви не хочете мати однотонні світлі шпалери, вибирайте їх з вертикальними смугами на малюнку. На шторах, покривалах і килимах не повинно бути великих візерунків, на стінах не варто вішати картини, фотографії у великій кількості.

Знайте! Головне – не накупити зайвого. Не переповнити спальню стільцями, кріслами, книжковими полицями, декоративними елементами: все це може бути, але без надмірностей.

Зазвичай мінімальний набір спальні – ліжко, тумбочка, шафа, але можна помістити торшер, туалетний столик з дзеркалом, книжкову полицю. Ліжко надмірно велика виявиться недоречним, а ось ортопедичний матрац на неї необхідний.

гарнітур для маленької спальні

При цьому ліжко не повинна мати велику спинку, яскравий колір, ступінь по периметру, тобто не треба, щоб вона привертала до себе занадто багато уваги. Постільна білизна теж краще використовувати однотонне, теплих м'яких тонів.

Входить у гарнітур для маленької спальні тумба повинна бути легкою, на ніжках, щоб її можна було пересувати. Замість прікроватной тумби можна розмістити уздовж всієї стіни довгу вузьку поличку, на якій можна розмістити багато різних речей, в тому числі і книги, якщо ви перед сном любите почитати. Місця вона майже не займає, але може виявитися дуже місткою. Кріпити її над ліжком треба вище, щоб, сівши на ліжко, головою ви не дістали до полиці.