Така сучасна побутова техніка, як керамічні інфрачервоні обігрівачі, являє собою воістину революційну технологію, яка практично не має відчутних недоліків, а лише велика кількість переваг перед іншими видами опалення. Інфрачервоні обігрівачі в Тепла Хатка не сушать повітря і не спалюють кисень. У порівнянні з масляними обігрівачами, вони повністю безпечні, тому що не нагріваються так сильно і можуть бути встановлені навіть в дитячій кімнаті.

Це найбільш економічний вид обігрівача, основу якого становить кераміка.

У керамічних приладах, крім конвекції, застосовується також інфрачервоне випромінювання. Тепло від такого джерела йде в задану точку. Завдяки цьому, вдається обігріти певні місця, зони і предмети (докладніше про схему дії - принцип роботи обігрівача з інфрачервоним випромінюванням). Робота обігрівача не провадиться вхолосту, проходячи в максимально ефективному та економічному ключі. Є велика кількість моделей: з пультом дистанційного керування і навіть системами очищення і іонізації повітря.

Виробники пропонують покупцям можливість зробити вибір серед наступних типів обігрівачів: настінні; підлогові; настільні.

Керамічні інфрачервоні обігрівачі, які кріпляться на стіну, є найбільш габаритними. Їх зовнішній вигляд можна порівняти з класичною спліт-системою кондиціонування, але сама пластина має відмінності по свій товщині. В разі кріплення її над плінтусом, можна максимально заощадити простір, що актуально в малогабаритній квартирі.

Максимальною ефективністю користуються системи підлогового типу. Вони мають вбудований контроль безпеки, який в разі перегріву або випадкового перекидання приладу, відразу відключить його.

Настільні обігрівачі керамічного типу часто мають спеціальний механізм, який дозволяє їм обертатися, завдяки чому обігрів може поширюватися практично на 360 градусів.

Інфрачервоні обігрівачі є найсучаснішими пристроями, тому в них враховані всі недоліки попередніх моделей. Такі прилади абсолютно не схожі з олійними, так як принцип їх обігріву максимально схожий з природним сонячним випромінюванням. Їх хвилі поширюються головним чином на поверхню стін і предметів. А вже від них здійснюється нагрів навколишнього повітря.

Незалежно від типу керамічного інфрачервоного обігрівача, нагрів приміщення відбувається максимально швидко. Подібні агрегати витрачають в рази менше енергії, ніж будь-яке інше обладнання.