Розмірковуєте над придбанням зарядного пристрою? Одним з кращих варіантів буде продукція Nitecore!

За допомогою пристроїв Nitecore можна заряджати ліхтарі, фотоапарати, екшн-камери, електронні сигарети та іншу техніку. Ви можете придбати зарядні пристрої відмінної якості, які працюють з високою швидкістю зарядки. Вони можуть бути пристосовані під зарядку одного акумулятора або ж розраховані на 2, 4, 8 каналів заряду. Працюють такі пристрої зазвичай від мережі 220, але сучасні моделі також пристосовані для того, щоб працювати від USB та від авто прикурювача.

На сьогодні у продажу є велика кількість моделей, кожна з яких має свої особливості. І для того, щоб зробити найкращий вибір, треба чітко розуміти, який саме зарядний пристрій вам потрібен.

 

Зарядні пристрої для літій-іонних акумуляторів

 

Найчастіше покупця цікавлять зарядні пристрої для Li-Ion акумуляторів.

Якщо ви багато подорожуєте, то вас обов'язково зацікавить модель, яка також працює як PowerBank (тобто може зберігати енергію та в разі потреби передавати її гаджетам без підключення до розетки). Тоді вам потрібно придивитися до моделей Nitecore F1 та F2. Вони сумісні з більшістю поширених IMR/Li-Ion акумуляторів. Дуже зручно, що пристрій обладнаний micro-USB портом. Завдяки цьому ви можете використовувати як джерело енергії, наприклад, ноутбук або сонячні панелі, треба просто приєднатися до них за допомогою USB кабелю. Різниця ж між моделями F1 та F2 в тому, що F1 дозволяє заряджати тільки 1 акумулятор за раз, а в F2 є 2 гнізда для заряджання акумуляторів.

 

Інша цікава новинка Nitecore NEW i4 має низку революційних характеристик. Так в ній на 100% збільшена швидкість зарядки та є відразу 4 канали для акумуляторів, причому одночасно можна заряджати 2 різних типорозміру, що може бути дуже зручно, якщо у вас «в ходу» акумулятори різних типів.

Якщо ви бажаєте, щоб ваш зарядний пристрій був «веселого» кольору, то вам варто звернути увагу на модель Q2 з інноваційним дизайном, яка представлена в різних кольорах. Вона дає можливість заряджати відразу 2 літій-іонних акумулятори.

Ще одна цікава модель - Nitecore V2. Це швидка автомобільна зарядка, яка працює від прикурювача. Маючи цей пристрій в своєї автівці, ви завжди зможете зарядити гаджети в дорозі.

 

Зарядні пристрої для особливих потреб

Зарядний пристрій Nitecore UNK1 зацікавить любителів фототехніки Nikon, тому що підходить для камер цього виробника. Прилад сумісний з PowerBank, сонячними панелями, USB адаптерами та моделлю Nitecore F1.

Якщо вам потрібна сумісність з екшн-камерами GoPro, то зверніть увагу на Nitecore UGP4 та на UGP5. А якщо вам знадобиться зарядка для Sony камер, вам потрібна модель USN1.

Ви можете відвідати сайт Nitecore Україна та отримати всю необхідну інформацію про різні моделі зарядних пристроїв, порівняти їх характеристики й відразу ж зробити покупку. Якщо ж у вас виникнуть питання, на них із задоволенням відповість консультант.