Серед сучасних виробників будівельних товарів компанія «Укрполмет» зайняла свою нішу в дві тисячі сьомому році. Компанія спеціалізується на виробництві сітки рабиця. За короткий термін компанія зарекомендувала себе як надійний партнер, та набула постійних клієнтів. Відмінні показники якості виготовлених товарів забезпечили постійний попит на продукцію компанії. Запровадження у виробництво сучасних технологій дозволило продукції компанії надати більш привабливого вигляду, та підвищити стійкість до зносу.

Компанія «Укрполмет» пропонує клієнтам звичайну й оцинковану сітку рабиця та сітку з ПВХ (полівінілхлоридним) покриттям. Сітка поставляється в рулонах, зручних для транспортування на будь – які відстані. Також споживачам пропонується якісний оцинкований дріт діаметром один і вісім десятих – три міліметри, дріт з покриттям ПВХ діаметром два і дві десяті – шість міліметрів. Для посилення дієвості захисту огороджених ділянок клієнти можуть придбати колючий дріт діаметром від одного і восьми десятих міліметра до двох міліметрів. Також компанія надає послуги з оцинкування чорного дроту та покриття ПВХ. Споживачу дріт доставляється у вигляді «касет», або «сандвіча».

Ще одним видом продукції компанії являються секційні огорожі з сітки рабиця двох видів: оцинковані та такі, що мають еластичне поліетиленове покриття. Виготовлення металевих секцій ведеться промисловим способом, на автоматизованому обладнанні з використанням якісного сталевого дроту. У виробництві застосовуються сучасні технології, такі як автомобілебудівній галузі.

Компанія подбала про якісний монтаж парканів з сітки рабиця. Клієнти можуть замовити аксесуари для безпроблемного зведення огорож й парканів. Це різні петлі, кріплення, хомути та інші дрібнички, що забезпечують швидкий та якісний монтаж виробів.

Ще одним напрямком діяльності компанії «Укрполмет»являється виробництво ПВХ гранул, які використовують для виробництва різних полімерних виробів.

Крім того компанією здійснюються заміри та підрахунки необхідної кількості матеріалів, виконуються роботи по монтажу воріт й огорож. Компанія надає транспортні послуги, та послуги по завантаженню й розвантаженню продукції.

Компанія «Укрполмет» гарантує своїм партнерам плідну взаємовигідну співпрацю. Всі замовлення виконуються якісно та в обумовлені терміни.