Мінімийка або як часто її ще називають керхер, таку назву вона отримала через знаменитого виробника, який вже давно виробляє ці апарати і заслужив масу позитивних відгуків користувачів, це незамінна деталь в будь-якому приватному будинку. З її допомогою можна не тільки якісно помити машину, але і очистити від забруднень будь-яке приміщення, килими і тротуарну плитку.

Ці пристрої з кожним роком стають популярнішими і знаходяться їм нові застосування: в сферах виробництва, наприклад виробів з риби, м'яса та інших продуктів, адже цим приміщенням потрібно регулярна дезінфекція та якісна очистка. Щоб апарат добре працював необхідно правильно вибрати модель.

Що впливає на вибір мийки?

Спочатку під час вибору потрібно звернути увагу на модель і тип насоса, адже сьогодні на ринку представлено багато моделей вітчизняних і зарубіжних виробників. Відрізняються вони не тільки ціною, але ще і потужністю і конструкцією. Дешеві і дорогі моделі можуть мати однакові характеристики, але відмінності все ж є і про них повинен знати кожен покупець перед тим, як зупиниться на певній моделі.

У недорогих моделей ресурс насоса дорівнює 30 - 60 годин. Деталі можуть бути зроблені з дешевих матеріалів, наприклад, з пластмаси. У дорогих ж моделях ресурс набагато більший, і матеріали для виробництва використовуються зовсім інші, наприклад, латунь або дюраль.

Продуктивність насоса можна визначити за наступними критеріями: по витраті води, тиску в насосі і температурі води, що знаходиться в апараті. Здатність струменя відчищати бруд вказує показник витрати води, який можна визначити по потужності насоса. Інструмент отримує потрібну для роботи кількість води, в залежності від своїх технічних характеристик. Якщо перевищити ліміт витрати води, то апарат може зламатися.

Варто звернути увагу і на помпу пристрою. Існує два види помп: пластикові та металеві. Пластикові ділять на розбірні і нерозбірні. Пластикова не розбірна помпа не ремонтується, вона періодично змінюється для кращого функціонування приладу. Розбірна помпа ремонтується і практично не змінюється. Найчастіше пластикова помпа швидко ламається від перегріву і гарячої води.

Комплектуючі також грають важливу роль при виборі, обов'язково повинен пінна насадка, що дозволяє рівномірно розподіляти піну по очищається площі.