Доступні в нашому інтернет-магазині сталеві безшовні труби знаходять широке застосування в житловому і промисловому будівництві. У порівнянні з трубами зі швом являють собою більш сучасні рішення. Відрізняються методом виготовлення, що впливає на їх міцність та довговічність. Пропоновані на нашому сайті trubu.com.ua - виготовлення труб, відрізняються по діаметру, а отже, і призначенню.

Сталеві безшовні труби виготовляють методом прокатки. Використовує на ній циліндр робітник, який виконує обшивку в матеріалі. Таким чином, можна уникнути будь-яких з'єднань, що впливає на якість готового продукту. На відміну від зварних труб, одержуваних зварювання оцинковки, можна успішно використовувати їх при будівництві установки (наприклад, водопроводів або газопроводів). Із задоволенням їх використовують також в якості елементів свердел, засобів пересування (автомобілів, мотоциклів) і зброї.

Використовуючи сталеві труби для транспортування рідин або газів, слід звертати увагу на їх міцність. Набагато краще зарекомендували себе в цьому питанні, труби без шва, природно, відрізняються поліпшеною герметичністю. Про їх міцність визначає якість використовуваного для виробництва матеріалу, а також обрана технологія. Виникають злитки, які нагріваються, а потім до прокату – на холодною або гарячою. Такий спосіб виробництва вирішує питання про те, що безшовні труби характеризуються, швидше, меншими діаметрами, ніж ті, що зі швом.

Труби сталеві безшовні, наявні в асортименті нашого інтернет-магазину, відрізняються міцною конструкцією, завдяки чому з успіхом можна використовувати їх у ситуаціях, що вимагають герметичності та стійкості до зовнішніх чинників. Знайдуть застосування при будівництві котлів, теплообмінників, а також в промисловості, гірничої, хімічної, авіаційної або меблів.

Запрошуємо вас здійснювати покупки! Якщо вам потрібна додаткова інформація або допомога в підборі сталевих труб зв'яжіться з нашими технічними консультантами.

Труби сталеві відрізняються малим тепловим розширенням, а також стійкістю до дії високих температур. З-за цього швидко знайшли застосування в різних галузях промисловості.

Поділ сталевих труб здійснюється за технологією виготовлення. Вказавши вартість сталевих труб варто подивитися технології їх виготовлення. У комерційній пропозиції ми знайдемо трубки зі швом і безшовні сталеві труби.

Труби безшовні-це, іншими словами продукти, прокату або мальовані. Труби намальовані на гарячі мають зовнішній діаметр до 508 мм і меншу точність розмірів. Альтернативою цього рішення є сталеві труби холоднотягнуті. Їх зовнішній діаметр становить 200 мм. Цього типу продукти характеризуються меншою товщиною стінок і високою точністю розмірів.

В оголошеннях про продаж ми знайдемо також труби, які виділяють привабливі ціни покупки. Такого роду будівельні матеріали можуть бути зварні електрично або зварні.

Вартість труб сталевих 2018

Вартість сталевих труб буде залежати від технології виконання. Тому нижче ми наведемо орієнтовний прайс-лист з поділом на трубки і труби безшовні зі швом.