Навряд чи для когось стане відкриттям якщо ми скажемо що перевезення об'ємної партії будь-якого вантажу з США в Україну або можливо доставка товару з якої-небудь іншої країни, просто неможливо без такої послуги як транспортна логістика або як її ще називають логістика транспортних перевезень.

Без цієї послуги будь-яка доставка в результаті буде приречена на невдачу або в мінімальному випадку на зрив терміну доставки чи б пак інших умов. Саме тому, нумо спробуємо разом розібратися що ж за звір такий логістичні послуги та чим саме вони можуть допомогти в процесі вантажоперевезення.

Міжнародні перевезення вантажу та логістика

Щоб перевезти товар з однієї країни в іншу необхідно продумати та врахувати величезну кількість нюансів. В цьому випадку і стане в пригоді така послуга як транспортна логістика або іншими словами комплекс спеціальних заходів і рішень, котрі спрямовані на те, щоб зробити будь-який з маршрутів переміщення вантажів найбільш оптимальним. Причому мова зараз йде не тільки про витрати, але й про збереження та терміни вантажу.

Якщо ви перебуваєте в пошуку фахівців своєї справи, що володіють величезним успішним досвідом роботи в цій сфері, пропонуємо вам звернутися до послуг популярної в Україні та далеко за її межами компанії Іст-Вест Логістик. Більш детально познайомитися з підприємством та його послугами при нагоді можна за адресою – https://ewlog.com.ua/uslugi.

Чому саме East-West Logistic?

Перш за все зазначимо, що East-West Logistic – справжній професіонал в області організації міжнародних вантажних перевезень з більш ніж 15-річним успішним досвідом роботи. Примітно, що міжнародні вантажні перевезення в підприємстві – це не просто звичайні переміщення вантажів так скажемо з точки «А» в точку «Б», це перш за все пошук оптимальних рішень по доставці орієнтуючись на специфіку вантажів та вимоги клієнта стосовно вартості та термінів.

Фахівці компанії завжди намагаються надавати своїм клієнтам найкращий сервіс. Ось чому послуги логістики надаються в повному обсязі при цьому з розширеними можливостями вже починаючи від доставки дрібних та збірних вантажів і закінчуючи аутсорсингом зед, складськими послугами, консультуванням в міжнародній діяльності.

До слова, увазі клієнтів завжди доступна можливість скористатися такими послугами як перевезення автомобільні, морські, авіа, ЖД. Крім того, доступні послуги: митне оформлення, технічного експортера/імпортера, мультимодальні перевезення та аутсорсинг зед.