Багатьом відомий той факт, що Apple та їх субпідрядники не виробляють деталей на продаж. Тому просто неможливо легально придбати такий же екран для заміни Вашого IPhone чи IPad.

На що ж тоді міняють зламані деталі в сервісних центрах? Та що робити, якщо хочеться саме оригінальні запчастини?

Apple Life відкриє Вам секрет: зламаний екран чи будь-яку іншу необхідну деталь можна замінити оригіналом, якщо зняти їх з іншого оригінального продукту Apple. Отже, шляхом "донорства" можна отримати оригінальні запчастини для Вашого смартфона чи планшета.

Де ж взяти донорську деталь?

Існує декілька варіантів. Найбільш очевидний - купити новий гаджет і зняти з нього необхідну деталь, а залишки гаджета перепродати. Також можна купити "оригінальну" деталь в компанії, яка займається ремонтом.

Є ще один складніший та нелегальний шлях отримання справжньої деталі: її можна купити у працівників серійного виробництва техніки Apple у Китаї. Так виходить, що працівники заводу випускають ті самі комплектуючі, але лише в час, коли офіційне виробництво закрите. Після чого перепродають їх окремим покупцям.

Чим відрізняється "копія" деталі, яку часто пропонують в сервісних центрах від оригінальної?

Копія - це продукт виробництва тих компаній, які навчились створювати псевдо-apple комплектуючі за рахунок копіювання технології. В свою чергу, вони можуть відрізнятися за визначеними технічними характеристиками. Наприклад, екран-копія матиме інше передавання кольору: більш розова або голуба, в той час як оригінал буде відсвічувати жовтим. Проте, по інших характеристиках та по розширенню ці екрани будуть ідентичними.