Якщо вибирати з твердопаливних котлів, то для опалення приватного будинку краще всього підійде котел класичної конструкції і середньої цінової категорії. З'явилися останнім часом так звані котли тривалого горіння, піролізні котли, та ін., є, швидше за все, рекламними кліше. Твердопаливні котли львів купити вигідно можна в нашому інтернет-магазині.

Серйозні виробники або їх не випускають або роблять зовсім мало. Багато фахівців висловлюють думку, що така велика ціна (подвійна або навіть п'ятиразова) не виправдовує описуваних переваг по тривалості горіння та управління процесом спалювання дров. Крім того піролізні котли мають явні недоліки.

Більше інформаціі про насоси можна отримати в розілі купити циркуляційний насос львів ціни.

Таким чином, щоб заощадити гроші, і купити висококласну річ, потрібно звернутися до продукції серйозних виробників, не брендів звичайно, але міцних середнячків на ринку. І повністю відмовитися від намірів зловити «жар-птицю», яку обіцяють рекламки піролізних котлів виготовлених сірими місцевими виробниками. Якісний котел можна придбати в магазині еспо львів опалення.

Розглянемо детальніше особливості вибору та експлуатації твердопаливних котлів.

Недолік звичайного твердопаливного котла

Твердопаливний котел періодичної дії. Паливо в нього завантажується, прогорає, котел потрібно чистити, і перезавантажувати, а в будинку, якщо котел прогорів стає холодніше. Дрова прогорають досить швидко. Це дуже великий недолік звичайного твердопаливного котла. Його потрібно обов'язково зменшити, а комфортність поводження з котлом збільшити.

Простий твердопаливний котел

Як позбутися від основного недоліку твердопаливного котла

Один із способів – застосувати спільно з твердопаливним котел електричний. Він повинен автоматично вмикатися при падінні температури теплоносія.