На жаль, ніхто з нас не застрахований від хуліганських нападів в погано освітленій підворітті або темному провулку. Як зупинити зухвалих молодиків, які зазіхають на ваш гаманець або мобільний телефон? Досить ефективним варіантом є застосування електрошокера, який ви можете придбати на нашому на сайті.

Перевагою цієї зброї є його нелетальный ефект. Електрошокер не калічить і, тим більше, не здатний позбавити нападника життя. Це означає, що вам не доведеться нести кримінальну відповідальність за перевищення допустимих меж оборони. В той же час впливає такий прилад досить переконливо», зупиняючи кривдника і даючи вам можливість сховатися.

Найскладніше – правильно вибрати електрошокер. Через популярність цього засобу захисту ринок затоплений підробками, які можуть тільки розсмішити хуліганів. Переконатися в якості вироби до покупки не представляється можливим.

Навряд чи гопники з сусідньої вулиці люб'язно дозволять вам перевіряти на них вподобані вам моделі. Щоб уникнути помилки перед покупкою електрошокера, ознайомтеся з наведеною нижче інструкцією.

Більшість моделей електрошокерів здійснюють ураження струмом при контакті зі шкірою або одягом людини. Але якщо ви – тендітна дівчина чи чоловік в легкій ваговій категорії, застосувати такий пристрій буде непросто. На щастя, електрошокери бувають і дистанційними. Ні, метати блискавки такий прилад поки не навчився. Замість цього він вистрілює два загострених гарпуна-електрода, б'ють одяг противника і щільно застрягли в ній. Струм до електродів передається по тонких дротах з високоміцного сплаву.

Радіус дії такої системи цілком пристойний – до 4,5 м. Після пострілу ви не залишаєтеся беззбройним, стріляючим електрошокером можна користуватися, як будь-яким контактним. Для пострілу електрошокер необхідно попередньо зарядити спеціальним картриджем, який називається блоком транспортування електричного розряду (БТЭР). Блоки БТЭР продаються окремо у вигляді упаковок по п'ять і більше штук.

Якщо говорити про форм-факторі електрошокерів (за аналогією з комп'ютерними девайсами), то їх можна розділити на прямокутні різного розміру і мають форму кийки. Останні дуже зручні в застосуванні, але відрізняються великою вагою і розмірами. Для невеликої дамської сумочки краще купити електрошокер, має прямокутну форму і невеликий розмір. Тим більше, що компактні габарити абсолютно не позначаються на потужності пристрою.