Одне з основних переваг кованих вішалок – це їх декоративні можливості, а також здатність легко поєднуватися з різними матеріалами: каменем, склом, шкірою, металом або деревом. Завдяки даній властивості, вони легко вписуються в будь-яке дизайнерське рішення, в якому оформлений коридор. Крім того, такі вішалки для одягу можуть виконуватися як в традиційному чорному кольорі, так і мати інші відтінки. При бажанні, їх можна покрити спеціальною емаллю, в яку додано патина срібного, мідного або золотого кольору. Ще один варіант – підкреслити благородну фактуру металу за допомогою порошкової фарби, що має різноманітні забарвлення.

Ковані вішалки не тільки виглядають дуже естетично, але і відрізняються високою функціональністю. До їх достоїнств можна віднести наступні якості: висока міцність; стійкість; здатність витримувати великі навантаження; довговічність; компактність.

Дані конструкції можуть бути настінними, підлоговими, а також мати різну форму і розмір. Їх вибір багато в чому залежить від смаків та уподобань власників будинку, які, при бажанні, можуть замовити модель за власними ескізами.

Настінні ковані вішалки досить часто виготовляють у вигляді гілок дерева або витких рослин.

Настінні вішалки чудово підходять для передпокоїв, мають невелику площу, так як вони займають у просторі зовсім небагато місця. Крім того, вони володіють високими експлуатаційними якостями, завдяки чому на них зручно зберігати верхній одяг. Якщо ж доповнити подібну конструкцію кількома поличками, то на ній можна буде розміщувати шарфи, рукавички і головні убори.

Ковані настінні вішалки для передпокою мають найрізноманітніший дизайн. Дані вироби можуть бути виготовлені у вигляді настінної решітки, оснащеної великою кількістю гачків; вишуканою етажерки, що складається з декількох полиць або нагадувати своїм зовнішнім виглядом красивий квітка з кованими пелюстками, на яких можна вішати різну одяг.

Підлогові конструкції міцні і мають тривалий термін експлуатації. Такі вішалки рекомендується використовувати як в передпокоях, що мають великі розміри, так і в невеликих приміщеннях. Вони компактні, тому їх можна розташувати в будь-якому місці, наприклад, біля входу або в одному з кутів кімнати. Крім того, ці вироби відрізняються хорошою мобільністю, завдяки чому, в разі необхідності, їх легко можна переставити.

Обираючи підлогову ковані вішалку, слід звернути увагу на таку якість як стійкість. Якщо виріб має недостатньо хорошу опору, то воно не зможе зберігати велику кількість важкого одягу.