Облаштування підприємства – складний і багатоетапний процес. Керівнику недостатньо продумати лише технічне забезпечення цехів. Важливо створити в робочій зоні сприятливі умови для роботи персоналу. Якщо не зайнятися цим питанням своєчасно, то перебувати в цеху протягом тривалого періоду буде проблематично. Але за рахунок чого можна домогтися комфорту в робочій зоні? Вирішується це питання за допомогою облаштування якісної системи опалення. Її основою можуть виступати промислові твердопаливні котли .

Цехи – великі за площею зони. Промерзають вони швидко, а ось нагріваються вкрай повільно. Через це робочі часто змушені перебувати в незадовільних умовах. Це загрожує не тільки проблемами для здоров'я персоналу, а й неприємностями для керівника – трудовий кодекс має на цей випадок чіткі вказівки, відступати від яких не неприпустимо. Тому облаштовуючи цех, насамперед приділіть увагу обігрівальної системі в них.

Як же організувати опалення на підприємстві? Самий економічний і ефективний варіант – використовувати промислові твердопаливні котли. Вони найбільш рентабельний варіант для опалення. До того ж, підприємство не буде залежати від поставок газу або електрики. Це дозволить йому працювати навіть в надзвичайних умовах, коли сировина з якихось причин не поставляється в промзону.

Чи достатньо потужності твердопаливних агрегатів для якісного обігріву цехових приміщень? Так, промислові типи котлів досить потужні і виділяють велику кількість тепла (в середньому показник номінальної теплопродуктивності апаратів досягає 200 - 400 кВт, ± 10% для площі 2 000-4 500 м²). У них високий ККД – від 80 до 87%, в залежності від моделі.

До речі, ось сторінка, де ви можете детальніше ознайомитися із запропонованою на ринку опалювальної технікою. Просто перейдіть у відповідний розділ в каталогах і приступайте до моніторингу виробничих котлів. До речі, компанія termolux.com.ua вже не перший рік займається поставками в Україну сучасної техніки для обігріву житлових, комерційно і промислових зон. Асортимент її дійсно значний, а ціни на всі пропозиції досить лояльні. Вам залишається тільки вибрати підходящий варіант.

Треба звернути увагу на практичність таких агрегатів. Вони здатні працювати на різних типах сировини. Так, котли можна заправляти тирсом, дровами, вугіллям, торфом, брикетами.

Це дає можливість комбінувати види палива, чергуючи їх зручним для себе способом. Інший варіант – час від часу переводити агрегат на новий тип сировини, в залежності від того який вид «пального» зараз впав в ціні. Це дозволить знизити витрати на підприємстві.