Протягом довго часу тривали суперечки споживачів щодо шкідливих і корисних властивостей широко поширених пластикових вікон ПВХ. Але будь-який виробник, наприклад, металопластикові вікна Івано-Франківськ, може надати всі факти переваги склопакетів перед звичайними вікнами, які часом і зовсім видно неозброєним оком.

Почнемо з того, що встановлення в квартирі або будинку пластикових вікон дозволить забути назавжди про неприємною процедурою утеплення.

Доведений факт, що після того, як у приміщенні встановлюються вікна такого типу, температура житла автоматично підвищується на десять градусів. От вам і один плюс.

Далі найчастіше піднімається питання вибору матеріалу – дерево і пластик. Дивно, але у другого останнім часом з'являється все більше переваг. В першу чергу, варто сказати про відмінною звукоізоляції. Гучні голоси, сміх, а також звуки проїжджаючих вздовж вулиці машин перестають турбувати раз і на завжди.

Ефективність такої звукоізоляції досягає показника в дев'яносто п'ять відсотків.

Чому ще варто зупинити свій вибір саме на пластикових вікнах?

Другий момент, який не можна не згадати – це теплозбереження. Дуже часто через старі вікна втрачається велика доля тепла з будинку, з пластиковими вікнами такого не станеться.

Вище вже було згадано той факт, що профілі ПВХ дозволяють значною мірою зберегти в квартирі тепло значно краще і якісніше своїх «побратимів» з дерева. Зазначимо, що внутрішнє скло в найбільш холодні зими не охолоне до температури нижче чотирнадцяти градусів.

Зі списку позитивних якостей ніяк не можна викреслити таку властивість, як можливість заощадити, адже тепер не доведеться думати про фарбування підвіконь і рам, так і вартість самого склопакета з часом тільки знижується, тому така «розкіш» сьогодні доступна практично кожному.

Ще один незаперечний плюс пластикового вікна – це довговічність.

Як будь-який живий організм, дерево з часом піддається старінню. Це означає, що під впливом різних природних факторів деревина розсихається і розсипається, що стає причиною необхідності заміни рам.

Дерево вимагає профілактичних робіт з усунення всіх з'явилися щілин. У цьому випадку пластик універсальний, адже час над ним практично не владний.

На сайті Viknaroff.com можна отримати відповіді на безліч питань, що цікавлять вас про переваги пластикових вікон перед дерев'яними, а також уточнити основні моменти створення склопакетів з подальшим їх встановленням у квартирі або приватному будинку.