Ліжко, а саме спальне місце, важливе для кожної людини не тільки через інтер'єрне доповнення простору, але і з боку здоров'я. І тому, крім привабливого зовнішнього вигляду, воно повинно забезпечувати позитивний вплив на організм і самопочуття людини. Існує безліч ліжок, багато з яких представлені в інтернет-магазині меблів klen.ua/uk/lizhka/ за прийнятними цінами.

З таких причин покупці все частіше роблять свій вибір на користь дерев'яного ліжка, яке володіє відповідними можливостями. Але ось, незважаючи на те, що асортимент неймовірно великий, поєднувати в собі зовнішній вигляд і головні якості дерева може тільки ліжко з масиву.

Яку деревину краще всього вибрати для ліжка?

Перед тим, як підібрати найбільш відповідний варіант ліжка, потрібно уточнити, з якого саме матеріалу воно виконане і які має якості. Справа в тому, що матеріал формує не тільки зовнішній вигляд меблів, а й надає довговічність, надійність, міцність та інші властивості.

Давайте розглянемо властивості різних видів деревини.

Сосна. Дерево за своєю природою цілюще. Тому ще з давніх часів воно застосовувалося для виготовлення ліжок. Міцність гарантується за рахунок смолистості сосни, якою вона наділена самою природою. Крім усього іншого, є захищеність по відношенню до негативних впливів комахами, гризунами, шкідливими мікробами і бактеріями. Що стосується вартості, то вона дуже прийнятна для середньостатистичного покупця.

Вільха. Таке дерево за своєю структурою досить м'яке і податливе, тому воно легко піддається обробці і може використовуватися для виготовлення різьблених елементів. Красивий відтінок матеріалу відмінно підкреслить всі переваги і особливості інтер'єру.

Бук. Даний вид деревини відноситься до цінних матеріалів, оскільки в ньому поєднується міцність, гарний вигляд, довговічність і механічна стійкість до зовнішніх впливів.

Ясен. Деревина такого типу міцна, але при цьому досить еластична і податлива. Звичайно, ліжка з масиву ясена важкі, але зовнішній вигляд приваблює і зачаровує кожного.

Дуб. Традиційний масив для виробництва ліжок, оскільки присутня необхідна міцність, великий асортимент відтінків і кольорів. Та й побутує думка дизайнерів, що дуб в інтер'єрі допоможе створити особливу атмосферу для відновлення сил та енергії.

Види ліжок з масиву дерева.

Односпальне ліжко – це, насамперед, спальне місце для облаштування невеликих кімнат, де проживає одна людина. Як правило, такі ліжка створюються з недорогого матеріалу, наприклад, з сосни.

Двоспальні ліжка – це варіанти для спальні сімейної пари. Ліжко з натурального деревного масиву дозволяє повноцінно відпочити і розслабитися. Як правило, такі вироби прикрашаються декоративною різьбою, щоб підкреслити зовнішній вигляд і вишуканість всього простору.